Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem kezd elmúlni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezd elmúlni a szenvedély, a szerelem a barátom iránt. Mivel előzhetném ezt meg? Vagy már ennyi, nincs tovább?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de szerintem most nem csak erről van szó. Szeretem őt, fontos nekem és nem akarom hogy ez történjen. De mégis, egyre inkább...

Még csak három hónapja vagyunk együtt.


2011. márc. 12. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Állítólag jön a jó idő. Csináljatok közös programokat. Pl ha van hobbitok próbáljátok meg együtt csinálni azt.

Pl az én párom íjászkodik. Én is kipróbáltam,megtetszett, mostmár nekem is az egyik hobbim. Összébb is hozott minket,és persze élvezte, hogy ő taníthat engem. :)

Vagy menjetek el sétálni, és közben beszélgessetek. Ilyesmi.

Egyébként nekem is volt hullámvölgyem, én ilyesmikkel "vészeltem" át.

Miből érzed, hogy nem csak erről a hullámvölgyedről van szó?

2011. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te is az emberek azon hihetetlenül naív táborába tartozol, akik azt hiszik, hogy a szenvedélyes szerelem örökké tart?

Hiba. Sosem tart örökké, egy idő után vagy átalakul szeretetté (ez így természetes és helyes), vagy megutáljátok egymást. Tündérmese az örök szerelem és ki kell ábrándítsalak belőle, ha hiszel benne.

2011. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 éve tart az őrült szerelem, ugyanúgy mondom ki azt, hogy szeretlek, mint első alkalommal, a keresztszüleimnek meg 22 éve...Szóval ne általánosítsunk. Az igazi szerelem, rajongás a másik iránt igen is sok évtizedig eltarthat.
2011. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!