Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A véleményeteket kérném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményeteket kérném az ötletemről! (? )

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj akivel 2 éve nyáron ismerkedtünk meg,(azóta sem tudom kiverni a fejemből, volt egy időszak mikor nagyon közel álltunk egymáshoz, aztán eltávolodtunk, és a nyár végén egy teljes éjszakát át beszélgettünk és azóta is nagyon jóban vagyunk)! Szóval az ötletem az lenn, hogy a szobájának az ablaka az utcára néz és nincs előtte kerítés sem, mert a ház a telekhatárra épült! Tehát az ablaka alatt megy a járda, és azt találtam ki, hogy írok neki egy szerelmes idézetet egy papírra, (név nélkül egyenlőre) és amikor nincs otthon vagy csak nincs a szobájában egy kevés celluxal az ablakára ragasztom kívülről úgy, hogy a szöveg befelé legyen!

szerintetek van ennek így értelme?

16/F 15-(pár nap múlva 16)/L



2012. nov. 9. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó. Valami ilyesmi minden lány álma. Szerintem tedd meg ahogy leírtad.
2012. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ebben nincs semmi rossz.Jó ötlet.
2012. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ú én nagyon örülnék neki =)


19/L

2012. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi! :D

csak nem voltam benne biztos h van így értelme! :/ de mostmár tudom h jó lesz, holnap meg is csinálom! :D

2012. nov. 9. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még odairnám,hogy titkos hodoló a kölzelből,szomszédból,vagy keresztnév,vagy valami vicceset az aljára,mégis legyen valami sejtése,hogy kitől van.
2012. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy az elsőnél szerencsés lenne az én helyzetemben, csak mert mikor megismertem, azaz 2 éve egyszer már bepróbálkoztam nálla, és akkor, mit ne mondjak elég hamar levágta h mit akarok, de rendes volt, mert nem hagyot ott a p*csába, elmondta h ő egyenlőre még nem szeretné és hogy azért örül neki h elmondtam , és azóta nagyon jó barátok vagyunk! De továbbra se tudok más lányokra úgy nézni, csak rá! :/
2012. nov. 9. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
lehet am hogy nem szerelmes levelet kéne csak vlami vicces csipkelődős dolgot amiből levágja hogy te vagy, de a te ötleted sem rossz, ez csak vélemény, mindenképpen jó ez az ablakra ragasztós dolog, bár úgy lenne vicces ha magasan lenne az ablaka, hogy lássa hogy szenvedtél vele :D
2012. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát...azért ez is elég érdekes lesz mert álltalában majdnem teljesen le van engedve a redőnye (15-20 centi) ami önmagában nem lenne gond, de a ház egy viszonylag magas alapra van épÍtve így az abalak is viszonylag magasan van , (görkoriban éppen szemmagasságban van az ablakpárkány)
2012. nov. 9. 22:34
 9/12 anonim válasza:
Na hogy sikerült? :D
2012. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Bár kérdést már nem kel megválaszolni, mégis hozzászólok.

Jó látni, hogy vannak még fantáziával megáldott emberek.

Én anno megláttam egy lányt a sulinkban, mindig mi váltottuk őket az egyik teremben a hét egy bizonyos napján.

Kifigyeltem és úgy ültem a teremben, hogy az ő helyére kerüljek és pár hétig a padon levelezve kommunikáltunk.

Másképp nem tudtam róla információt szerezni, mivel senki nem ismerte közülünk, odamenni pedig ...

Azóta is egy szép emlékként él bennem, bár nem lett belőle semmi

2012. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!