Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van párotok, milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párotok, milyen gyakran szoktatok nélküle bulizni menni?

Figyelt kérdés

Persze együtt is lehet menni, de gondolom ti is szoktatok néha külön, a haverokkal. Milyen gyakran? Néha ilyenkor nem jön rátok, hogy pasiznátok/csajoznátok picit?

(23f)



2012. nov. 12. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó, jó időben gyakrabban :D általában kéthavonta kb. 23/N
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sosem megyünk külön bulizni, egyikünk sem érzi jól magát igazán a másik nélkül. Ha el is mentünk külön, mindig az volt a fejemben, hogy bár itt lenne velem.

23/F

2012. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a 2. még nem él együtt a párjával :D
2012. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legtöbbször külön járunk vagy ha együtt is akkor is külön érkezünk ki-ki a más haveri körével és lent találkozunk.
2012. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatomban sokszor mentem külön, mert a barátom nem volt hajlandó velem jönni, eléggé otthon ülős típus volt.

A mostani barátommal mindig együtt bulizunk, mert az ő társasága nagyon szeret engem, az enyém meg őt, így ez magától értetődő, hogy ott legyünk mindketten. Szerencsére ő olyan típus, aki nagyon szeret eljárogatni mindenhova, és én is, és nincs rá okunk, hogy külön menjünk, mert együtt jobban tudunk bulizni, mint külön (sose gondoltam volna, hogy van ilyen ember... korábban azt gondoltam, hogyha valaki a párjával megy, az csak visszafoghatja, de itt nem ez a helyzet)

Viszont amúgy vannak külön programjaink napközben a haverjainkkal, szóval megvan mindkettőnknek a magánélete.

(Egyébként engem nem zavarna, ha nélkülem menne, tényleg... de úgy nem akar. Ha mégis akarna, tőlem mehetne nyugodtan.)

2012. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint: De, 2 éve együtt élünk!
2012. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Havonta kb 1-2x, amikor tényleg bulizom nélküle, és nem csak mondjuk lenézek 1-2 órára a barátnőkhöz meginni egy teát. Mennék én vele is, csak sajnos nem egyezik az ízlésünk a pubok és a szórakozóhelyek területén, ő igazán nem is szeret járni, így magától értetődő, hogy nélküle megyek.
2012. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akinek van kapcsolata az miért pasizna vagy csajozna???


Amúgy nem járok bulizni.

2012. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!