Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban élők, mit...

Komoly kapcsolatban élők, mit szólnátok, ha a párotok a fejetekhez vágná, hogy nélküle sehol sem lennétek, senkik se lennétek?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnátok erre? Nem először mondta.
2011. jún. 15. 19:11
1 2 3 4
 1/39 napietus ***** válasza:
63%
a férjem nem mondana ilyet. egyrészt, emrt én nem szolgáltattam rá alapot, másrészt, mert úriember. ilyen bunkó már indulhatna is kifelé a házamból...
2011. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
:( 4 éve együtt élünk, most ezért dobbantsak? :((
2011. jún. 15. 19:14
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, egyszeri kifakadas-e ez, vagy ez a legmélyebb meggyőződése. Mert ha ez a meggyozodése, akkor soha nem is volt alkalmas egyenrangu kapcsolatra, hanem alá-fölérendelt viszonyban gondolkodott mindig, csak Te nem vetted eddig még észre... Esetleg Te is tisztaban vagy avval, amit mondott, csak nem akartal szembenézni - nem tudni, mert amennyit irtal, annyibol nem vilagos a helyzet.(35/L)
2011. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Hűha, én mindenféleképpen lépnék, mert ilyet akkor se mondhat, ha igaza van! Ha valaki igazán szeret valakit, ilyet soha nem mondhat neki! Az én párom ilyet nem enged meg magának.
2011. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Akkor elpazaroltál 4évet az életedből.

Egyébként máskor is ekkora tuskó?agy nincs véletlenül igazságalapja?Sokszor támogatott anyagilag?

Ha nem kaptál tőle eféle segítséget akkor nem értem miért monfd ilyet.

Én szakítanék.

2011. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 napietus ***** válasza:
88%
figyelj, nem tisztel. mit vársz? ne féltsd azt a 4 évet, tanultál belőle. most választhatsz, szeretnél még pár évet elvesztegetni vagy nem. neadj Isten hozzámész, terhes leszel, csak rosszabb lesz. én hagynám a francba az ilyet.
2011. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
meg kéne beszélnetek, szerintem azért ö is kapott töled vmit, ha nem is anyagilag de érzelmileg biztosan, az igaz kapcsolat alapjának az kéne lennie h egymást kölcsönösen támogatjátok, és ezt nem szabadna felhánytorgatni, magyarázd ezt el neki, és gondolkodjon el ő mit kapott töled.
2011. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet mondott, akkor véleménye szerint te Őáltala vagy valaki. Gondolj csak bele tényleg Ő tett téged valakivé? Ne hagyd, hogy érzelmileg leépítsen, csak be beszéli neked és te meg ha elhiszed az rossz irányba visz.

Én biztosan dobnám a párom, ha ilyet mondana nekem. (8 éve vagyunk együtt)

2011. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha ez igy is van akkor sem szabadna neki ezt hozzad vagnia.mert ez egy bunkosag.es tiszteletlenseg veled szembe.4 ev ide 4 ev oda valaki 10 evet dob el es sajnalja azt a 10 evet amit egy olyan embernek adott aki megse erdemelte .nah itt vagyok en.6 evet dobtam.igaz o megcsalt es ez nem ugyan az .de nem szep dolog tole hogy ezt fel hozza neked.
2011. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Igaza van, mert mikor megismerkedtünk és elég rossz körökben mozogtam sajnos:( Ezt a rossz családi háttérre fogtam, de ezt inkább hagyjuk.

Azt nem mondhatom, hogy anyagilag sokat segitett, segit ha tud, de nem kell óriási összegekre gondolni, mert neki sincs sok pénze. Komoly baráti/ismerősi kapcsolatai vannak, a környéken mindenki ismeri őt, viszont 4 éve anyjáéknál lakunk, mert nem engedhettük meg magunknak, hogy külön menjünk. Rengeteget dicsér is, hogy milyen szép vagyok, milyen jól főzök 21 évesen, okos vagyok, stb, de emellett olyan vagyok 21 évesen, mint egy asszony, főzök, mosok, takaritok. Ha felidegesit és felviszem a hangom, egyből ezt mondja, hogy ne felejtsem el hogy kihúzott engem a sz*rból, hol lennék én nélküle, stb... :((

2011. jún. 15. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!