Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti vissza fogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vissza fogadnátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel úgy fél éve együtt voltam,és akkor Ő szakított,mert nem tudott Velem boldog lenni.Most fél év után megkeresett,és azt mondta,hogy mindent megbánt,és,hogy csak Velem tudna boldog lenni..3 hetet jártunk.Nem tudom mennyi értelme lenne újrakezdeni.

Ti voltatok már hasonló helyzetben? Mit tennétek?



2012. nov. 12. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod. Ha ígéretes volt a kapcsolat és érdekel a srác, akkor próbáljátok, 3 hét nem sok idő. Lehet nem ismertétek eléggé egymást.
2012. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fülünyúl ***** válasza:
A felmelegített kapcsolatok többségében nem működnek. Hiszen oka volt, amiért egyszer már elváltak útjaitok.
2012. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az újrakezdésnek nincs sok értelme sok esetben, de azért megpróbálhatjátok.
2012. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt mar hasonlo! En visszafogadtam, de par honap mulva ujra szet mentunk!

Szerintem ha szereted, es megbizol benne annyira, hogy elhidd neki hogy telleg csak veled tudd boldog lenni, akkor probaljatok meg ujra! De olyan mar ugyse lesz mint a legelejen volt!

2012. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!