Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozhatnám vissza a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám vissza a párom "romantikus énjét"?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 18 éves, és 1,5 éve van barátom. Az első fél évben nagyon figyelmes, kedves, odaadó és romantikus volt, aztán fokozatosan elveszett az a láng. Azóta is rendszeresen mondja hogy szeret, ölelget, meg minden, de nem érzem a romantikát. Amikor szeretkezésre kerül a sor, már lassan úgy érzem, hogy csak "b*szunk" egyet és kész. Múltkor például aktus közben bevágott egy ilyet: "Mondd, hogy a k**vám vagy." Hát már nem azért, de ettől a mondattól az összes kedvem elszállt... Már ott tartunk, hogy képes lenne "romantikus vacsorát" rendezni egy mekiben, holott tényleg nagyon érzékeny, romantikus és kedves is tud(ott) lenni. Hogyan érhetném el, hogy újra olyan legyen? Már mondtam neki többször, hogy mi van, és mindig mondja, hogy jóó, változtatunk. De nem. :S Mivel tudnék hatásos változást elérni?

Fiúk, lányok tanácsát egyaránt várom. :)



2012. nov. 6. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy rosszul látom, de szerintem az a helyzet, hogy a te barátod mindig is ilyen volt, csak a rózsaszín ködtől nem láttál semmit, illetve ő is a legjobb oldalát mutatta, hogy megszerezzen.


Ezek után vagy megszokod, hogy ilyen, vagy hagyod az egészet. Jobbat most nem tudok tanácsolni. Mert egy biztos: egy embert nem lehet megváltoztatni kényünk-kedvünk szerint.


22/L

2012. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég rosszul hangzik :\ De persze én így is szeretem őt, csak reméltem, hogy egy kicsit odaadóbb lesz újra... Azért még reménykedek.
2012. nov. 6. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!