Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Sokan mondták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Sokan mondták már, de csak most esik le igazán.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még csak 14 vagyok (fiú),de érdekes:Néha annyira türelmes,higgadt tudok lenni,hogy sokan meglepődnek.Mindig tudom kezelni a dolgokat.

Van egy Barátnőm már 7 hónapja (a kulcs:a szeretet,nem a "nagy szerelem",ami elmúlik)

Szoktunk veszekedni,ezt el kell ismerni.De mindig helyén tudom kezelni a dolgokat.És mindig megbocsát.

Most is van egy kisebb "mosolyszünet",de már látom a fényt az alagút végén.

Olyan terjedelmesen tudom leírni a gondolataimat Neki,hogy saját magamtól megijedek,hogy "Jóisten!Ezt én írtam?!"

Persze,nem csak leírni tudom,hanem élőben is el tudom mondani.

Én ide kérdéseket nem azért szoktam feltenni,mert nem tudok dönteni a saját dolgaimban.Hanem mert kíváncsi vagyok arra,hogy mit gondolnak mások,építő jelleggel persze.

És mik szoktak lenni a válaszok? "Te sokkal érettebb vagy,mint más korodbeliek."

Biztos..én ilyenről nem tudok. :) Csak tudok higgadtan döntést hozni.És átgondolom,mielőtt megteszek valamit.

És,a hétvégén megmentettem egy másik kapcsolatot is. (Amire külön büszke vagyok..)

Szóval:Mindenki figyelmébe:Csak higgadtan!Mindig alaposan átgondolva cselekedjetek!Ha pedig már megtörtént a baj,hagyd,hogy elmondja a Társad,amit gondol.A titkolózás olyan,mint az atombomba:mindent elsöpör.Átvitt értelemben,előbb-utóbb a bizalmat rántja magával.(ami szerintem egyértelmű,mivel jár/hat.)

A szerelem pedig elmúlik,de nem kell megijedni,hisz ez a természet rendje,a helyére szeretet lép..Az is tud legalább olyan erős lenni!

Sok sikert mindenkinek..



2012. nov. 13. 17:58
 1/7 anonim válasza:
:)
2012. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hanariko ***** válasza:

Hát ez így nagyon szép, és tényleg jó ha ilyen vagy, de ha valaki nem ilyen típusú, annak hiába mondod hogy "csak higgadtan, nyugodtan" attól csak még idegesebb lesz. Egybként szerintem nem is baj ha az ember NÉHA levezeti a feszültségét, persze nem a másikon, hanem mondjuk beleboxol párat a párnába, vagy elmegy edzeni.

A szerelem elmúlása meg... nos igen, az idővel átalakul, de már ne is haragudj, ennek most így mi értelme? Mármint a kérdésednek... úgyse fogsz tudni hatni az emberekre max. leoltanak hogy ne bölcselkedj itt 14 évesen. (de amúgy jó amit írtál)

2012. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most kicsit irigylem a barátnődet, hogy ki tudott fogni egy ilyen normális, aranyos fiút, pedig csak 14 vagy még!! :))

16/L

2012. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat,nem vártam forradalmat,hogy majd ettől mindenki nyugodtabb lesz,semmi.. :)

Csak úgy gondoltam,egy próbát megér.

Elvégre,demokrácia van,mindenki elmondhatja,amit gondol.. :D

2012. nov. 13. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem mindenkinél egyformán működik. :) Ismerek párokat, akik hosszú éveken, vagy évtizedeken át szerelmesek egymásba, de olyanokat is, akiknél még csak nem is volt szerelem, csak szeretet, tisztelet, megértés egymás iránt. Nem feltétlenül egyformán tapasztalja ezt meg minden ember.

Szép és okos gondolatokat fogalmaztál itt meg, a bizalmat tényleg könnyű tönkretenni a titkolózással, hazugságokra és bizalmatlanságra nem épülhet egy kapcsolat.

Neked is sok sikert! :)

2012. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából,ez az énem nem mindig tör elő.

Ha érzem,hogy valamit elrontottam,és tudom,hogy ezzel akár el is veszíthetem...na,akkor.

Néha kicsit nyálas,néha kicsit erős dolgok ezek...de ŐSZINTE!

2012. nov. 13. 18:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja,és mielőtt azt hinnétek,játszom az Istent:Volt már példa,hogy pitiáner dolgon húztam fel magam,és akkor kb. 20 perccel később esett le,hogy ÚRISTEN!Ezt miért kellett?!

Nos,ekkor picit tovább tartott a mosolyszünet.És,mai napig elég erős lelkiismeretfurdalásom van emiatt,akkor azt nagyon elszúrtam.

Viszont,akkor családi háttere is volt (kórház)

2012. nov. 13. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!