Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bakter leszbi vagyok xd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakter leszbi vagyok xd Hogyan tudom felismerni az ilyen hasonló embereket? Nézzek bele a szemükbe, jó de ott mit lássak?

Figyelt kérdés
Eléggé félénk lány vagyok, de immár bizti h nem tetszenek a fiúk a csajok viszont annál inkább...

2012. nov. 15. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos ezt nem tudom, én csak a para-szemhez értek...:D
2012. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mi az a para-szem? xd
2012. nov. 15. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
ez a legjobb mese amit ki tudtal talalni?
2012. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
most miről beszélsz?
2012. nov. 15. 19:29
 5/15 anonim ***** válasza:
szerinted viccesek az ilyen kamu-kerdesek?
2012. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hogy érted??
2012. nov. 15. 21:51
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

ebből a kérdésstílusból ítélve megkérdőjelezem, hogy félénk vagy, ebből kiindulna, hogy mennyire vagy értelmes, és hogy egyáltalán leszbi, na mind1, azért válaszolok :D


igazából sokakról lerí, de vannak akik szintén a gubójukban rejtőzködnek, szóval azért kell egy kis ismerettség ahhoz, hogy kijelenthesd magadban, hogy szerintem ő leszbi. amúgy az már eléggé egyértelmű jel, ha tudsz szemezni egy csajjal (pl. tömegközlekedésen) és egyikőtök se kapkodja el a tekintetét :) sok sikert :) (már ha komoylan kérdezed)


am 16/L/bisex Budapest

2012. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rá van írva a homlokukra, csak meg kell tanulni olvasni a sorok között!
2012. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

kössz mindenki :)

és igen tényleg lezbi vagyok :P

2012. nov. 17. 18:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdésfeltevősdit még gyakorolni kell... :) Nekem rövid flörtökre bejön a tömegközlekedés, ott igenis elég, ha a szemébe nézel valakinek. Ha olyat keresel, aki hosszú távon a tiéd lehetne, vagy net, vagy ismerettségi körből valaki, esetleg bulikból...
2012. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!