Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már kb 4 hónapja együtt vagyunk, és elég sokat csesztettem azzal, h biztos azt a csávót leszopta meg azt a csávót leszopta meg ilyenek. Meg alapból is elég szemétül bántam vele néha, de ezeken kívül jól megvagyunk. De kb 2 hete azt mondta, h szakítani akar. mondtam neki, hogy legalább ne facebookon beszéljük meg ezt, és lebeszéltem vele egy találkozót. Amikor megláttam abba a pillanatba megöleltem és mondtam neki, hogy nem akarom elveszíteni, nem akartam megbántani a szemétkedésemmel, mondta hogy ezt ő se akarja csak rossz volt neki az ahogy bántam vele, elkezdett sírni ő is meg én is, és végül kibékültünk. De az elmúlt napokba úgy érzem, mintha nem szeretne annyira. De ő azt mondja, hogy ugyanannyira szeret, velem akar lenni, de mégis úgy érzem hogy nem. Mióta ez volt én rádöbbentem, hogy nagyon nagyon szeretem, és folyamatosan azon aggódom hogy már nem szeret, megcsal, stb.. Nem egy ilyen tipikus kis ribanc aki discoba jár meg ilyenek, tudom hogy szeret de mi van ha már nem annyira és valami veréb csávóval valahogy összejönne.. nem tudom elképzelni, hogy mit kellene csinálnom, nagyon aranyos vagyok vele, de nem viszonozza annyira mint régen. Mit kéne csinálnom?

2012. nov. 15. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Figyelj,ezt magadnak főzted.Tudod a lányoknak a sebek nem igen mulnak el,vagy azt mondják elfelejtették de közbe mégsem..az apránként mérgez,és átkell beszélni mindig mindent..Csak az idő hozhat gyógyírt,legyél türelemmel :) 19F
2012. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, ez érthető. Csak azt nem tudom, hogy fog-e valaha annyira szeretni mint az elején
2012. nov. 15. 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Fog,csak egy picit változzál is érte ha nem akarod elveszíteni..kitartás :)
2012. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért viselkedtél így vele? Mi a baj? Ennyire nincs önbizalmad? :/
2012. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem. Mióta ez az eset volt azon remegek, h mit csinál, mikor hol van, és h elveszítem...
2012. nov. 15. 22:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Önbizalmam nincs, az tény. De nem csak azzal van a baj, hanem tudom, hogy a megcsalás elég gyakori dolog..
2012. nov. 15. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:

HA valóban szeret akkor az érzése nem fog gyengülni irántad.

Olyan nincs hogy szerelmes beléd de már nem annyira.

Ha szerelmes beléd vagyis szeret valójában akkor az nem fog gyengülni bármit is tettél vagy teszel a jövőben.18/F

2012. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt rendesen elcseszted. Hagyj neki egy kis időt, amíg rendbe szedi az érzéseit irántad. Ne idegeskedj olyan alaptalan dolgokon, hogy megcsal. Azt írtad, hogy nem egy kis r**anc, tehát, ha eddig nem csalt meg, most sem fog. Ha idegeskedsz ezen, azt biztos megérzi és az nem előnyös dolog. Legyél vele türelmes, figyelmes és megértő. Ha, veled marad, akkor tedd össze mindkét kezed és ne bántsd meg többet.
2012. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, van benne valami, de szerintem nem teljesen így. Volt régen egy lánnyal amikor tényleg nagyon nagyon szerettem, kb fél évig nagyon kiborultam miatta. De akivel most vagyok soha nem cserélném el rá
2012. nov. 15. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Én most pontosan ugyanígy vagyok csak másfél éves kapcsolat után, és nem mondtam neki ilyeneket h ezt meg azt leszopta. Szerintem a kapcsolat már megromlott nagyon, nem tudom, hogy

ilyenkor van-e még visszaút. Szerintem már nincs :(


22/f

2012. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!