Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mindezek ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindezek ellenére elképzelhető, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

Olyan srácról van szó, aki bármelyik nőt képes levenni a lábáról kb egy perc alatt, mert olyan stílusa van, hogy arra mindenki vevő egyből. Sose volt komoly kapcsolata, max 1-2 hónaposak, de azok is csak véletlen alakultak úgy elmondása szerint, semmit se jelentettek neki. Ugyanígy az se, amikor lefeküdt valakivel.

Persze volt már szerelmes, de az nem jött össze igazán (viszont elég sokáig tartott részéről az érzés...)


Ez a bevezető csak azért kell, hogy érthető legyen, miért merül fel bennem ez a kérdés.

Velem három hónapja randizgat (ami azt jelenti, hogy azóta minden napunkat együtt töltjük gyakorlatilag, ha épp nem vagyunk együtt, akkor sms-t ír, vagy facebook-on chatelünk órákat). Bemutatott már az összes barátjának, csoporttársának, mindenféle ismerőseinek, szóval nyilván nem szégyell előttük, ...az összes programjára hívni szokott, elég nagy társasági ember. De ha valamihez épp nincs kedvem, akkor gondolkodás nélkül azt mondja, hogy nem baj akkor ő is kihagyja azt a programot és inkább velem lesz. A szüleinek is bemutatott, találkoztam velük sokszor, szeretnek engem nagyon. Minden egyes apróságot megjegyez rólam, hogy melyik találkozásunknál milyen ruhában voltam, hogy állt a helyem, meg úgy alapvetően minden apróságot megjegyez, amit csak mondok. És bármiről mesélek neki, amit szeretek, biztos, hogy azzal kapcsolatban kitalál nekem valamilyen meglepetést.

Na mind1 rengeteg ilyen dolog van még, amiből én arra következtetek, hogy komolyan gondolja. Régebben azt hittem, csak a szexre hajt és azért "teper" ennyire, de már lefeküdtem vele sokszor és ez azóta se változott. Az ágyban is annyira figyelmes, mindig elmegyek egy csomószor. :)

Mindent összevetve hogy látjátok, mint külső szemlélő? Túl naiv vagyok, ha azt hiszem, hogy majd pont én leszek az első, akit igazán szeret?

Mert lehet, hogy másokkal is ilyen volt, és nagyon gyakorlott már ebben, nekem meg csak komoly kapcsolatom volt, nem igazán tudom kiszúrni, ha valaki nem gondolja komolyan.

22 éves srácról van szó egyébként.

Aki elolvassa, légyszi írjon! :)


2012. nov. 13. 03:13
 1/3 anonim ***** válasza:
minden lehetséges de nagy valószínűséggel szerelmes. becsüld meg !
2012. nov. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden jel arra mutat, hogy szeret! :)
2012. nov. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:) Mi többet akarhatnál még? Mintha az önbizalmaddal lenne egy kis gond...
2012. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!