Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Ha nem lépek egy fiúval szemben soha sem látom többet, mert kedden még találkozunk, de utána már biztos, hogy nem.

Próbálkoztam már elfelejteni,és tudtam, hogy az lenne a legjobb, mégis behálózza a gondolataimat. Csak látásból ismer és pont ezért nem tudom, hogy mennyek oda hozzá.Valamennyire ismerem pl. kor,név,de még így is alig tudok róla valamit. Hogy menjek oda hozzá? Mit lépjek?



2012. nov. 16. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne, ha utána úgyse látod többet?
2012. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha összejönnétek, akk nem menne el?
2012. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer eljöttem valahonnan örökre és az utolsó estémet azzal a fiúval töltöttem, aki miatt ottmaradtam volna ha csak egy szóval mondja. Az este-töltést ne úgy értsétek. Diszkó volt, kocsizás meg ilyenek. Egyébként is együtt csavarogtunk mindenhova, hetente 1x-2x.

Vártam, egész este vártam, hogy megkér, hogy maradjak.Kb. jó 2 éve voltunk ilyen kapcsolatba. Talán néha a kezemhez ért a diszkóba és úgy mentünk, de máskor nem és több nem volt. Aztán pontosan 7 év múlva beszéltünk, találkoztunk újra. Nekem már volt valakim. Erre ő összejött egy csajjal akiről nekem azt suttogta, hogy csak "arra kell". Amikor a csaj lelépett akkor kérdezte meg, hogyha 7 évvel ezelőtt azt mondja, hogy maradjak, maradtam volna-e.

No aztán persze felszedte a csaj. Néhány év múlva teherbeesett és már a neje.


(gondolom most magára ismer... már ha olvassa ezt) MIndenesetre mindig jó emlékkel gondolok rá. :)) De azóta nem beszélünk. fb-on ismerősök vagyunk. Ő éli az ő életét, én az enyémet. Mondtam neki 7 éve, hogy szerintem ha így lesz, hogy megint elszakadunk nyugodtan hívjon utána, de nem tette. Mondtam is neki, hogy mi majd öreg korunkba ülünk (legfeljebb) a kandalló előtt együtt.


Szóval ha a szereted, mondd el neki! Semmit se veszíthetsz. Ha akar marad, ha nem elmegy - de akkor is elmegy ha semmit se mondsz. Tedd meg!

2012. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Amúgy én hívtam el akkor este. De mi már jó barátok voltunk pár éve és minden héten szinte együtt mentünk, bár az utolsó fél évben nem. Úgyhogy nekem nem volt ciki hívnom. Tök természetes volt.

De már neki is más az élete és nekem is. De egy örök szép emlék marad! :)))

2012. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah és még annyit, hogy mi 5 éve beszéltünk utoljára, vagy talán úgy 4,5. Nem is tudom. Valószínűleg ő jobban emlékszik, talán!
2012. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ugyanúgy elmenne, de mit tudom én legalább facebookon bejelölhetném vagy bármi és nem szakadnék el tőle teljesen!Szeretném, ha legalább barátok lennénk.
2012. nov. 16. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!