Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve élek együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve élek együtt a párommal, pár hete-hónapja rengeteget veszekszünk. Albérletbe vagyunk, mondtam neki hogy költözzön haza mert már nem működik, sokszor megpróbáltuk helyre hozni de nem ment. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ma össze pakolt, de már úgy érzem hogy lehet megbánom. Nem tudom mi tévő legyek, tudom hogy nagyon fog hiányozni, de ez lehet csak a megszokás!?
2012. okt. 4. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
könnyen lehet hogy megszokás. hiányozni mindig hiányzik az ilyen, de csak ezért nehogy megváltoztasd a döntésed. túl fogsz jutni rajta, és hát nagyon úgy tűnik hogy nem ő a megfelelő ember neked. ha már sokszor próbáltátok is rendbe hozni, de nem sikerült, akkor az eléggé ezt sugallja. szerintem jól döntöttél.
2012. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!