Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen az életben is vagy csak a filmekben, sorozatokban meg egyébben?

Figyelt kérdés

Van úgy, hogy megnézem ha leadják és pont oda kapcsolok a Mentalista című sorozat aktuális részét. A legutóbbi rész amit láttam arról szólt (akik ismerik úgy is tudják) hogy Lisbon ügynököt azzal vádolják megölt egy bűnözőt, arra az estére nem is emlékszik mikor a gyilkosság történt. Majd kiderül hogy folyamatosan a kávéjába kevert gyógyszer (?) okozta némely emlékek kiesését és csak rá akarják kenni. Többek között Bosco ügynök próbálta tisztázni a helyzetet, legalábbis megoldani az ügyet. Ebben a részben de másban is (amiben szerepelt) észre lehetett venni, hogy többet érez szakmai szimpátiánál vagy barátságnál, olyan gyengéden néz rá, látszik aggódik érte. Jó színész lehet az illető. :( Utána néztem (hátterét nem tudtam), a sorozat szerint évekkel ezelőtt Lisbon a beosztottja volt de később saját csapata lett akiknek ő lett a főnöke, Bosco pedig tényleg szerelmes belé, de mivel nős és családos sose lehetett köztük semmi. Szerintetek az életben is van ilyen, hogy valaki évek után is szerelmes a másikba úgy hogy akár együtt is van valakivel vagy a másik van együtt valakivel, úgy hogy az illetővel soha nem történt semmi? Én ilyet nem nagyon láttam vagy látok. Sokkal inkább azt látom párok elhidegülnek, kihűl a szerelem, veszekedés van, önzés van, semmi senkinek nem jó úgy ahogy van..Ha valami nem működik vagy nem az történik amit az illető akar akkor a másik le van cserélve ahelyett hogy megoldanák. Vagy ha egy pasi nem kap rögtön szexet vagy legalább harmadik randin akkor a nő szintén ejtve van mert a pasinak az jön le hogy megváratja vagy a nő nem is találja vonzónak, pedig lehet nem ezekről van szó.Vagy ha valaki valamit nem szeretne megtenni mert nem érezné jól magát utána lelkileg, akkor szintén fel is út le is út. Vagy ha valaki szerelemből szeretne valakivel szeretkezni vagy egyáltalán szeretne szerelmesnek lenni, azt hülyének bélyegzik..

Szóval van ilyen egyáltalán az életben is, hogy valaki évek múltán, plátóian szereti a másikat, akár férfi is az illető aki nem olyan nagyon fiatal? Ráadásul úgy hogy nem volt szex és talán nem is biztos hogy lesz? Mikor úgy látom sok pasit főleg akkor érdekel egy nő ha látnak esélyt a szexuális kapcsolat lehetőségére, ha nem, nagyon könnyen odébb állnak.

Bocs mert hosszú lett, egy másik kérdésnél valakit ezért leszóltak, sajna nem tudtam rövidebben megfogalmazni. Az ilyen kárörvendők és akik az agressziójukat itt élik ki, kíméljenek meg!



2012. nov. 17. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

van, de a nők részéről

a pasik nem ilyen mélyérzésűek, ők 15-6 éves kor után már egy hónapot sem hajlandóak nagyon várni.

vagy van szex nekik az első pár randi egyiként vagy lépnek elfele.

és vagy az lesz hogy szex után kicsit kötődnek és hosszú kapcsolat lesz vagy egy ideig kihasználják a lányt és aztán lépnek le ha nem rögtön.

2012. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, én ismerek ilyen srácot is, többet is.

És én egyáltalán nem ilyennek látom a férfiakat, mint ahogy írtad, bár lehet csak én vagyok szerencsés, hogy a normálisabbak közelítenek meg. De van sok kivétel, hidd el. :)

2012. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen, például én is, évek óta szeretek egy lányt és szinte biztos, hogy sosem fogok kapni egy puszit sem.
2012. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért köszi annak aki kicsit optimistább nálam, reméltem valakik szolgálnak ellenpéldával és nem lehurrogva leszek mint más kérdéseknél. :( Elég rossz passzban is vagyok és lehet a rosszabbik fajta pasikkal futottam össze nagyrészt ezért látom sötétebbnek ezt a dolgot..

Lehetséges nők közt sokkal több érzelmes van, de nem mind. Mint kiderülhetett nő vagyok, mély érzésű, nők között is találkoztam már felszínesekkel akik nem tudtak úgy kötődni senkihez. Azért legbelül remélem srácok között is vannak érzelmesek.

2012. nov. 17. 23:31
 5/10 A kérdező kommentje:

Akik tegyük fel olvassák ezen keresztül üzenem, akik fiúk, férfiak és ilyen érzelmesek, ne szégyelljék és ne hallgassanak az ilyen önelégült felszínes barmokra, akik lehet menőnek érzik magukat mert mindennap mással vannak de lehet egyedül vénülnek meg.

Sok nő még ha nem is vallja be mind szereti vágyik ilyen férfira, azért (is, én jó ideje nem) néznek romantikus filmeket vagy hallgatnak szerelmes számokat.

2012. nov. 17. 23:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Néha talán előfordulhat valami hasonló, velem megesett. Éveken át tetszett egy rendkívül jóképű helyi srác, aki rám sem bagózott. Úgy képzeltem, hogy szerelmes vagyok belé, de ez inkább csak ábrándozás lehetett. Azután kicsit kikupálódtam, valahogy felfigyelt rám, az utcán megszólított és beszélgetni kezdtünk.

Hát, életem legnagyobb kiábrándulása volt az a beszélgetés. Kiderült, hogy üresfejű, öntelt, felszínes s.fej. Randira hívott, de elutasítottam.


És attól kezdve éveken át próbálkozott, minden lehetőséget megragadott, hogy esélyt kapjon. Még a nagynénjét is megkérte, hogy hasson rám, mert tudta, hogy jóban vagyunk. Pedig soha, egy szóval sem bátorítottam, hogy számíthat bármire is. Mint valami megszállott. Nem tudom, hogy ez valóban szerelem volt- e a részéről, vagy csak makacsság, győzni akarás, stb. Úgyhogy létezhet ilyesmi, de nem biztos, hogy annyira romantikus és megható, mint a filmekben.

2012. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6-osnak: pedig ez igazán romantikus :), igaz nem ismerem a srácot de el tudom azt is képzelni hogy te voltál rá ilyen hatással. Volt nekem is egy hasonló csak más szitu, már nem voltunk együtt az illetővel és próbálkozott szinte mindennel igaz nem azonnal hanem pár hónappal később, mire alább hagyott az önérzetem és békültem volna addigra ő állt odébb. :( Ilyet se előtte se utána nem tapasztaltam. Bár lenne több ilyen az életben..
2012. nov. 17. 23:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, te biztos nagyon sértett lehetsz.


Én mivel szerelmes voltam, volt, hogy 22 éves fejjel 3 hónapig vártam a szexre úgy, hogy már párkapcsolatban voltunk, és a lány is 18 volt. Nem hinném, hogy ettől balfácán lennék, nem azért ragaszkodtam a kapcsolathoz, mert mást nem kaphatnék meg, ahol gyorsabb a szex, hanem nekem ő kellett.



Attól, mert volt, hogy egy barátnőm megcsalt, még nem mondom azt, hogy a nők ha nem látják 1 hónapig a barátjukat, akkor már azonnal félremennek. Tudom, hogy van ilyen is, meg olyan is.

2012. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8:

Nem is vagy balfácán, csak azok a s.gghülye, beképzelt, sekélyes arrogáns bunkók próbálják bebeszélni hogy nem vagy férfi ha nem fektetsz meg rögtön egy nőt akár kalandról van szó akár kapcsolatról. Hallottam valami pasit azért beszéltek ki más srácok hogy gáz meg ciki hogy már két hete járt a barátnőjével de még mindig nem kezdeményezett nála ill. nem feküdt le vele.

Szerintem meg az gáz ha valaki csak hogy ne lógjon ki a sorból azt teszi amit mások mondanak ill. menőnek mondanak.

2012. nov. 20. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok ugyan, de már 2 éve szeretek egy fiút, akivel kb havi egyszer találkozunk, akkor váltunk nagyjából két szót, kapok egy arcra puszit, ölelést, és ennyi, már megy is. Nagyon fáj, de nem tudom nem szeretni :( Emiatt a többi srácra tekintve óvodás szintre csökkent vissza az érzelmi intelligenciám, nem tudok más pasira női szemmel nézni, nem érdekelnek. Szóval elvétve, de vannak ilyenek is, igen.

21l

2012. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!