Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy a tiniknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a tiniknek szóló sorozatokban, filmekben a szerelmes pár férfi tagja mindig egy unalmas, kiszámítható ámbár jóképű alak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például a Vámpírnaplókra.

Damon karaktere aki ugye Stefan bátyja sokkal szexibb, vonzó még sem ő jár a Elenaval.

Vagy az alkonyat.


11 perctől nézzétek meg a videót.

Tökre ott van a feszültség ahogy Damon játszik a csajjal.

[link]



2012. nov. 17. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én csak pár részt láttam ebből a sorozatból de ez a démon gyerek az alapján egy gonosz,idegesítő,pszichopata,akárhogy is néz ki.

uh nem csoda,hogy nem őt akarja a bige.

2012. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mert a nők nem képesek elvont értékek értelmezésére, többségük külső lapján dönti el, kivel "pattan ki a szikra". ösztön. erre a hülye ösztönre erősítenek rá kulturálisan. és ha nyáladznak rá, jó sokat fognak fizetni a moziban, meg sok sminket vesznek és csii ruhát, hogy jóbigék legyenek.
2013. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tévéműsorokban mindenki gyönyörű. És én is különcnek érzem magam, amikor egy karakteren, akibe az összes többi szerelmes, én semmi vonzót vagy akár rokonszenvest nem találok. Én még a Downton Abbey-ben sem értettem, mit láttak a férfiak a külsőre jelentéktelen, személyiségre kimondottan ellenszenves Maryben, vagy a Slidersben mi volt olyan ellenállhatatlan Wade-en minden dimenzió minden férfija számára, aki után én az utcán sem fordulnék meg.
2015. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!