Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szerelem ellenszere?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem ellenszere?

Figyelt kérdés

Egy csajba nagyon beleszerettem. Szép, kedves, vicces, csak az a baj, hogy r*banc. Így kidobtam, de nagyon nehéz megállni, hogy felhívjam, vagy hogy beszéljek vele. ( bár eddig még sikerült)K*rvára hiányzik.


Megbocsájtani semmi kép nem fogok! Aki egyszer megteszi, megteszi még egyszer!



2012. nov. 19. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

ismerős a helyzet.

csak nálam szép, kedves, aranyos, vicces, csak a nagyobb baj hogy beképzelt öntelt picsä mint később kiderült.


az ellenszere...hát az idő.

én is gyakran gondolok rá.

2012. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy szó: Gyűlölet! Mit gondolsz, miért vannak az olyanok, akik hímsoviniszták? Mert csak úgy tudják feldolgozni a nőket, ha lenézik őket, mert különben annyira túlizgulják, annyira túlkomplikálják, hogy elvesznek az érzelmeikben. Így viszont könnyebb szexelni,ha szinte semmibe nem nézed a másikat. Illetve könnyebb ki is lábalni az együttlétekből érzelmileg, mintha túl komolyan veszed.

Ez az elmélet!

2012. nov. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja, utáld, írj egy hosszú listát hogy mi benne a szär, mennyi minden van benne amiért nem éri meg szeretni

nekem ez mindig beválik, ha rágódom csak előveszem és máris elmegy a kedvem tőle :D

2012. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan erről beszélek utólsó! Ezel ki lehet lazán ábrándulni, minidg végig kell mondani az, hogy miért is jó nekem,hogy nincs párkapcsolatom, hát ezt sorolom vagy reggelig, és hogy mit vesztettem? Egy jó szex élményt. Ennyi. Nem olyan nagy kunszt! Van egyébként rengeteg full extrás nő még ,szép , és simulékony fajzat van bőven, nem kell annyira seg gre üllni attol,hgoy most épp egy van aki annyira tetszik. Mindig jön egy sokkal jobb és még annál is jobb!
2012. nov. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó hogynem majd, miután ő csalt meg téged, még te fogod keresni őt!
2012. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!