Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg szeret, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret, vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
8 hónapja szakítottunk a barátommal, mert én már nem éreztem rajta, hogy szeretne. Azt hiszem, egy másik lányra gondolt már egy ideje, de csak plátóian. Pár hónappal később levelezni kezdtünk, és sokszor írja hogy hiányzom, néha találkozunk is. De olyankor nem akar még megölelni sem és volt, hogy inkább a kocsmázást választotta a megbeszélt találkozó helyett. Ez nekem nagyon rosszul esett. Nekem van új párom, de őt nem szerelemmel szeretem, mindig csak Rá gondolok. Szerintetek csak a sértett hiúsága miatt írhat nekem olyanokat, hogy újra velem szeretne lenni? Vagy lehet, hogy tényleg igaz?

2012. nov. 18. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
erre csak ö tudja a választ.
2012. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne és vissza akarna kapni akkor minden idôt veled tôltene . szerintem neki csak egy csaj kell és mivel te úgyis "kéznél vagy" néha bepróbálkozik
2012. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, te vagy neki az az ember akire számíthat, ha szűkség van...szóval csak akor kellesz neki,ha nincs jobb...ne áldozd rá az idődet és gondolataidat...vagy kérd, h bizonyítsa akkor a széndékait a tetteiben is
2012. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!