Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem meg a bizalmát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg a bizalmát ha egy ideig nem akar látni?

Figyelt kérdés
Szakítottunk az én hibámból és most nem tud megbízni bennem.Leültük megbeszéltük de kicsi esélyt ad a megbocsátásra. kérte hogy most ne keresem egy darabig. Vissza akarom kapni ő az én másik felem. Tudnátok tanácsot adni hogy bizonyítsak neki ha nem kereshetem? Megígértem ezt neki és tartom magam hozzá de elmondtam hogy nem adom fel és küzdök érte. Ezt megértette és nem ellenzi. Tudom hogy hibáztam tanácsot kérek és kérlek titeket ne küldjetek szemrehányást.

2012. nov. 19. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
küldj neki egy csokor virágot, levéllel.
2012. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, aki ilyet mond az azt jelenti: elegem van belőled, vége mindennek! Csak nem mondja így ki, mert nem akar nagyon megbántani! De ez tipikus koptatós szöveg!
2012. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elsősorban mi az amivel elveszítetted a bizalmát? mert ha megcsalás, sajnos abban nem sok jó van..amúgy tudasd vele hogy hibáztál, megbántad, mindenkinek jár egy második esély. éreztesd vele hogy tényleg szereted. bizonyítani kell..nehéz dolog de ez van
2012. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Virágot jó ötlet meg lépem. :D elég temperamentumos és makacs a lányzó kell neki idő a lenyugodásra, és az sem segít hogy nehéz napjait éli most (azok a bizonyos nehéz napok) nem tudom de nem hinném hogy le akart volna koptatni csak most nagy a dühe de szerelmesek vagyunk. Nem megcsalás dehogy soha nem csalnám meg. Egy lánynak olyat Írtam hogy jól néz ki és milyen normális hogy meghallgatott engem és tanácsot adott. még annyit írtam a csajnak hogy hát jó nagyok a mellei :( de nem csaltam meg és ezzel a csajjal se beszéltem olyat hogy találkozzunk csak beszélgettünk.
2012. nov. 19. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Jogosan haragszik rád pedig...

Nem értem, ha van barátnőd ilyet hogy írhatsz, hogy jók a mellei, meg jól néz ki? Jegyezd meg magadba és kész, de ezért ez durva.

Szerintem nem fog neked megbocsátani és jól is teszi!

2012. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó oké vágom elszúrtam de leírtam hogy tanácsot kérek és nem leba....ást azt már megkaptam tőle. Ha tanácsot nem tudsz adni inkább ne írj. Köszönöm
2012. nov. 20. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!