Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el hogy tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 1 évvel fiatalabb lány , ő 15 én 16. 10.-es vagyok a Gimiben,ő most ballag álltalánosbol!

Nem ismerem még,ránéztem és éreztem,hogy tennem kell érte valamit:D Megcsapott a szerelem szele,hallotam a hangját vicces meg minden. Szerintetek hogy mondjam el neki?Hivjam el valahova? én fizesssek?[nem vagyok pénzes ember,dolgozok suli mellet]



2012. nov. 20. 13:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
ha pizzazni megyek,en fizessek?
2012. nov. 20. 22:05
 22/31 anonim ***** válasza:
mindenképpen
2012. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
akkor nem koltom el a karacsonyi penzem nagyreszet
2012. nov. 20. 22:17
 24/31 anonim ***** válasza:

nem szoktál gyűjteni?

mindegy...

sok sikert:)

2012. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
de szoktam,csak fizetnem kell a kajat a suliba,osztalypenz meg stb
2012. nov. 21. 05:15
 26/31 A kérdező kommentje:
Pizzaos tapasztalatokat irhatnátok:D
2012. nov. 21. 15:49
 27/31 A kérdező kommentje:
például mit beszélgessek vele,stb
2012. nov. 21. 17:25
 28/31 anonim ***** válasza:

Azt beszélgess vele amit tudni akarsz róla, hogy megismerd nem mi akarjuk megismerni, nem nekünk tetszik hanem neked! Ne legyél már nyuszi!


Ez a csajos dumád, hogy egy csajnak más..hát nem!!!

És csoda, hogy a legtöbb csaj lép a fiú felé NEM ÍGY KÉNE!!!

Ha elutasít elutasít akkor ne foglalkozz vele..de egy próbát megér..ha nem próbálkozol sosem tudod, meg, hogy mi lett volna ha... :) VÉGY ERŐT MAGADON!!!

2012. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
De csak köszönünk egymásnak:D Nem beszélgettem külön vele :/// :D nem ilyedne meg,hogy erre kérem ?:D
2012. nov. 21. 19:14
 30/31 anonim válasza:

Én is ugyan így vagyok, ahogy te! csak 1 különbség van, hogy én lány vagyok :D szerintem először, face-n írjál rá. pl hogy:

Szia, milyen napod volt? Nem baj, ha kicsit jobban meg szeretnélek ismerni?

Aztán kezdjetek el beszélgetni. kérdezz tőle sok mindent, bármit ami eszedbe jut. És ha élőben látod, akkor 1 fokkal könnyebb lesz odamenni hozzá, és megszólítani.

2012. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!