Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik. Hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik. Hogyan mondjam meg neki vagy ne a baratsa erdekeben?

Figyelt kérdés
Segitsetek legyszi.Nem tudom hogy es mikor mondjam el neki.Otlet?Legyszi valaszokat!Holnap akarom elmondani neki.Joba vagyunk am.Sokat dumalunk es.sokat logunk egyutt.Szeretunk egymas tarsasagaban lenni.Legyszi nomalis valaszokat!!!

2012. okt. 26. 21:48
 1/3 anonim válasza:
Nemed? Már bocs, de fontos a véleménykialakításához :)
2012. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
12/F
2012. okt. 26. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor mondd el neki, ha látsz rajta olyan jeleket, amik arra utalhatnak, hogy bejössz neki. Én 3 hónapig kínlódtam, őrlődtem kétségek között és bőgtem, mert azt hittem, hogy a kiszemelt srácot egyáltalán nem érdeklem. Aztán kiderült, hogy tetszem neki, és ő az alatt a 3 hónap alatt végig sz*rul volt, mert azt hitte, én teszek rá magasról. Most több mint 3 hónapja járunk... Szóval sok sikert! Amúgy a lány hány éves?
2012. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!