Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te hogy mászol ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy mászol ki belőle?

Figyelt kérdés
Amikor már úgy érzed, hogy beledöglesz, nem tudsz másra gondolni szinte egyáltalán, annyira magányos vagy, hogy nincs párkapcsolatod és momentán nincs is rá sok esély, hogy lesz. Mi az, amivel túl teszed magad, újra meg újra, hogy ne ásd még mélyebbre magad alatt a gödröt? 19F

#lány #szerelem #magány #megfelelhetetlen #ízlésük
2012. nov. 22. 20:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
Sok időt töltök a barátaimmal,lefoglalom magam. Olvasással könnyedén elérhető ez az eredmény :)
2012. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Egy gödörbe csak saját hibából lehet beleesni.Ha már beleestél mássz ki belőle, nem csak a pina van az életben, foglald el magad sportolj, olvass. Ez a legtöbb amit tehetsz, ja meg figyeld az alkalmat, és csapj le rá ha eljön, nem kell mindennek a legszarabb oldalát látni, és gödröt ásni magad alatt, lehet teljes életet élni nő nélkül is! Aki mást mond hazudik!
2012. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem hisztizek és nem sajnáltatom magam és nem sírok erről mindenkinek, hanem lezárom és újra szingli vagyok így fogom fel.
2012. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
csinálj valam ihasznosat, ha lefoglalod magad és nem gondolkozol rajta majd rádtalál :) amikor nemszámítasz rá.
2012. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem is vigasztalást kértem, hanem tanácsot, az önsajnálat és a hiszti pont arra vall, hogy nem is vágysz másra, ha belegondolsz. Én viszont igen, mert objektíven nézve más esélyem úgy sincs.
2012. nov. 22. 20:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Ennél csak az rosszabb,ha már van egy olyan ember,aki nem lehet a tiéd (vagy legalább is nehéz megtalálni azt a szitációt,amiből egyáltalán kiderülhetne...így marad a kétség,hogy vagy beégeted magad vagy bátor leszel és nyersz...)

Egyébként...túl fogsz rajta lendülni.Nekem nyáron volt egy ilyen időszakom.Hirtelen kapott el,pedig tök jól elvoltam egyedül...előtte volt egy hosszabb párkapcsolatom...aztán derült égből...minden bajom volt.Most meg újra tök jól elvagyok leszámítva a fentebb írt szituációt...

2012. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én átérzem. Vannak mélypontok, gyakran sopánkodok magamban és igenis nagyon magányosnak érzem magam néha. Ebben semmi szégyellnivaló nincs szerintem. A lényeg, hogy előre nézz és lásd, hogy ez nem a világvége, a rosszkedv elmúlik Aztán visszajön, majd elmúlik, és visszajön... Ez az élet rendje.


21/L

2012. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Próbálom lekötni magam és a munkába feledkezni..

No meg a barátaim is a segítségemre vannak.

2012. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hívd a lelkisegély szolgálatot.
2012. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, szavanként jól gondold át még egyszer a válaszodat, filozofálj rajta, hogy ez objektíven hol üti meg a mércét a poén és szellemesség skáláján. Ügye mennyire szar az a fránya végeredmény? ;)
2012. nov. 24. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!