Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Ha nem működne a párkapcsolat amiben éltek, de nem akartok belőle ki lépni? 21/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szenvedj... Már bocs de ha ennyi eszed van, hogy valami nem működik jól és te is látod és mégis benne maradsz akkor megérdemled. 22/F
2012. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenből pedig hidd el ki kell lépni minél hamarabb!
2012. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jól sejtem, hogy anyagi dolgok miatt nem tudsz elszakadni tőle?
2012. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 skorpiop válasza:
Ugyan nem ismerlek, de hasonló helyzetbe kerültem.Nem ment a dolog sőt már eljegyzés is volt de ha nem megy együtt nem megy! Fiatal vagy még és biztosan találsz magadnak valaki mást! Találsz valakit akivel megint olyan jó, sőt fantasztikus lesz mint vele az elején! Itt vagyok mindjárt én :P 25/f
2012. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen életed van. (és neki is). Az élet értelme pedig az, hogy boldogok legyetek. Ha nem akarsz kilépni, pedig tudod, hogy ez nem AZ a kapcsolat, amire vágysz, akkor viseld a következményeit is! Azaz 21 évesen éveket pazarolsz el az életedből, és nemet mondasz a valódi boldogságnak még az esélyére is, ráadásul az ő életét is tönkreteszed ezzel! Ez nem játék, még ha annak is tűnik néha! 10-20-30 év múlva sajnálni fogod ezeket az éveket, amikor igazán boldog is lehettél volna! Ne tedd! Lépj, ha nem jó! L28
2012. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Addig lépj, amíg nincs igazán anyagi vagy egyéb kötődés, mondjuk egy gyerek. Mert akkor már igen igen el kell gondolkozni rajta, hogy mit tegyél, de amíg csak ketten vagytok, ráadásul még nagyon fiatal vagy, addig nem kérdés, hogy mégis ki kell lépni egy boldogtalan kapcsolatból. Tapasztalatból beszélek, mert én már nem tehetem meg ezt a lépést, mert van egy gyerekünk, és nekem ő a legfontosabb. Ráadásul anyagilag is függünk egymástól, szóval nálam ez nem vita tárgya.
2012. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 19. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! Szerintem ez nálad is érvényes. Szerinted a gyermek nem érzi, hogy nem boldog az anyukája? Kifogásokat gyártani lehet 21, 30, 40 évesen és 50 felett is. Szerintem mindenki megérdemli a boldogságot (a gyerek is, a férjed is, és te is!). Szerintem meg ez az, ami nem vita tárgya. Mondom ezt úgy, hogy elváltam, tudom, miről beszélek! Szerintem ezen mindig érdemes elgondolkodni! Valóban úgy éled le az egyetlen életed, ahogy szeretnéd?
2012. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Helyesbítek , nem nem akartok, hanem nem mertek belőle kilépni!

2012. nov. 19. 12:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Ahogy Csernus mondaná: "A boldogság nem JÁR mindenkinek. Csak a felnőtteknek JÁR. Akik mernek tenni érte!"


Akik meg nem lépnek érte semmit, azok meg ülnek a semlegesben (vagy ami még rosszabb a szarban), és keseregnek egy életen át, mert "milyen szar az élet", meg "nekem ez jutott", stb. stb. Vagy teszel azért, hogy boldog legyél, vagy tényleg ez van. L28

2012. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!