Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el hogy szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy szeretem vagy hogy tetszik?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és az osztályba jár egy lány és nem tudom hogyan mondjam el hogy tetszik vagy azt hogy szerelmes vagyok belé?És lányok ti szerintetek mi a jobb ha egy lapra leírom mit érzek iránta és beteszem a padjába vagy ha 4 szemközt mondom el?

2012. nov. 24. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
nem kell külön elmondani csak hivd el valahova, fagyizni vagy most jönnek a karácsonyi vásárok, oda hivd el vagy ilyesmi. Annál cikibb nincs mint ha megkérdezi valaki hogy, jáááárunk????
2012. nov. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Elôször is szögezzük le hogy a szerelem és a "tetszés" 2 külön fogalom és nem sok köze van egymáshoz. Eszerint kell eldöntened hogy komoly párkapcsolatot akarsz vagy csak járni vkivel(de ez 1 14 évesnél elég egyértelmű). Szal hívd el vhova beszélgessetek és kérdezz rá a dologra. De ne úgy ahogy az elsô is írta hanem szép fokozatosan hozd fel a dolgot hogy nagyon tetszik neked...(nyálas szöveg)...és nem lenne-e kedve párkapcsolati viszonyt(járást) folytatni veled.
2012. nov. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia Gizi, vagy szeretlek, vagy tetszel. Válassz!
2012. nov. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
4 Szemközt mondd el!!!!! Kicsit gáz lenne egy lapra ráírni. Mégis mit gondolna szegén. Akár azt is gondolhatnád h nem veszed komolyan vagy csak szórakozol vele. Te mondd el neki rendesen szemtől szembe :)
2012. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan ugyanebben a cipőben járok :)
2012. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

szerintem beszelges vele

s mond el neki hogy mit erzel iranta

mig nem keso

2013. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia,15/L vagyok

En ugy mondtam el a baratomnak,hogy elhivtam egyet fagyizni/setalgatni (amugy is nagyon joban voltunk,ugyhogy nem volt nehez,toltottunk mar el idot kozosen csak baratkent). Aztan mondtam neki,hogy beszelni szeretnek vele valamirol.Elozoleg ugy terveztem,hogy majd hosszasan felvezetem neki hogy mennyit gondoltam ra,rola almodtam,stbstb, de amikor szembe alltam vele,annyit tudtam csak kinyogni,hogy szeretlek:)

Lanykent en arra tudnalak buzditani,hogy mondd el neki,negyszemkozt!En orulnek,ha nem mastol,vagy egy sms-bol tudnam meg,hogy bejovok valakinek. Sok sikert:)!

2014. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az a baj hogy nekem is ez egy komolygond mert nekem is tetszik valaki és én se tudom hogy hogy mondjam elneki hisz konkrétan az egész osztályom rá hajt ;( már adtam neki ajándékot és semmi :(
2017. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!