Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13eves lany vagyok es tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13eves lany vagyok es tetszik 2fiu vagy szeretem meg ezt sem tudom teli vagyok? Jelekkel

Figyelt kérdés
van egy 13eves es egy 15 eves fiu 13eves az osztalytarsam ot 1eve ismerem mert eddig masik suliba jartam a de o is szerelmes belem gondolom mert egyszer mar megkerdezte h jarunk-e de nem mertem felelni h igen pedig akartam most meg elkezdtem a 15 iskedvelni ot is egyeve ismerem mert o is abba a suliba jar es o neki van alitolag egy 17 eves baratnoje de nem tudom eszer ramkialtott hogy hejj a suliba az emeletrol mert en meg az udvanon voltam es biztos h ram mert mas nem volt ott na szoval nem tudom hogy melyik irant mit erzek osszevagyok zavarodva csak azt tudom hogy valamit erzek es ez a baratsagnal tobb
2012. aug. 23. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
én is teli vagyok
2012. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Előbb tanulj meg írni. :)

És amúgy még gyerek vagy. Ne foglalkozz ilyenekkel. Attól, hogy valaki 13 évesen megkérdezte tőled, hogy járnátok-e, az nem jelenti azt hogy szerelmes beléd, sőt! 13 évesen nagyon még nem ismerhetitek a szerelem érzését. Nem bántásnak mondom, de még fiatalok vagytok hozzá. A 15 éves srác, meg attól hogy, egyszer egy "hejj-el" rád kiabált, az pláne nem jelenti azt hogy tetszel neki. Ne haragudj, de még rengeteg időd van


16/L

2012. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.valasz telorol irok es nem wkarok mindenegyes szot kulon megnezni h jol irtam-e az ekezet azer nincs mert az meg tovabb artana es nem akarok orakig irni egy kerdes!!!
2012. aug. 23. 20:07
 4/10 A kérdező kommentje:
ja vagyis ezt a 2.nek irtam mer az elsot nem lattam de amugy az 13 evesnek tetszeni biztus tetszem ezt mondta es a 15evesre visszaterve meg megszokott nevettetni es roplabdan is hulyulunk de nem tom h vannak velem egyepkent akik most balagtak. a sulibol meg qzok is piszkaltak h h hivnak es hany eves vok es az osztalybol is tetszem meg valakinek/valakiknek de 1fiunak biztos es.evfolyamtarsam is kerdezte mar meg h jarunk e de nekem. ők pont nem jonnnek be :/ szoval lehet h tetszemneki mert sok fiunak tetszem az elozo sulimban is voltak ilyenek de az aki tetszet. az nem merte megkerdezni mert tetszettem neki elmondta
2012. aug. 23. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Szóval tanulj meg írni... és akkor nem kell egyesével megnézned, mert minden 2. szó hibásan van leírva... na de mind1

Attól, hogy valaki mondja, hogy tetszel neki, az nem jelenti azt hogy ténylegesen igaz. Ha kimutatja: odamegy hozzád, sokat beszéltek, ad mondjuk egy puszit, elhív valahova stb.

2012. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyépként beszélni sokat beszélünk meg hülyülünk is sokat. így megfelel az írásom?
2012. aug. 23. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Alakul :D

De konkrétabb jelek? Mondjuk igen, ebből látszik, hogy még gyerekek vagytok hozzá. :) Nem veszitek észre, hogyha valaki másképp közeledik hozzád. Én még a magam 16 éves fejével se szoktam sokszor, mondjuk igaz van barátom, szóval most nem is érdekel más, de vele is sokára jöttem össze.

2012. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az jó! amúgy meg tudom hogy mi az a szerelem csak ez pont olyan eset hogy összezavarodtam mert nagyon aranyosak mind a ketten meg olyan pont az én esetem és szóval na! csak nem tudom hogy hogy szeretem batátilag vagy netán több vagy tetszik...
2012. aug. 24. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni. Ebben sajnos nem segíthetünk.

Van egy olyan mondás, hogy dobj fel egy érmét, és amelyik oldalnak jobban szurkolsz, amíg le nem esik, azt válasz. :)

Hajrá!


16/L

2012. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2012. aug. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!