Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szerelem?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja járok az első barátommal. Ritkán tudunk találkozni (Hetente 2x), mert messze tanul.

Eddig nem éreztem, csak most 2-3 hete kezdődött, hogy "pillangózott a gyomrom". Amikor vele vagyok, boldog vagyok, és amikor elválunk, rögtön hiányzik, de ez pár nap múlva elmúlik...

Egyszerűen nem bírom ki, hogy ne érjek hozzá, és hogy ne nézzem állandóan. Néha csak olyan jó őt nézni, bele a szemébe... Amikor érzem az illatát, megint érzem a pillangóimat. Legszívesebben olyan közel bújnék hozzá, olyan szorosan, amennyire csak lehet, hogy egybeolvadjunk.

a 3. hét végén nem bírtam ki, úgy éreztem, feszít belülről, és muszáj volt kimondanom, hogy szeretem őt.

De sokszor elbizonytalanodok... Hogy nem szeretem őt eléggé--> aki szerelmes, az tudja magáról--> csak bemesélem magamnak, hogy szerelmes vagyok, ergo nem szeretem. Tudom, hogy sok dolgot túlgondolok, de ez most szerintem valós. Ha valakit szeretek, mindig ő jár a fejemben, és hiányzik nem?? Most akkor mi van?? L/16



2012. nov. 25. 22:50
 1/10 Hanariko ***** válasza:
nekem egyértelműen úgy tűnik hogy szerelmes vagy, és szerintem épp hogy azt meséled be magadnak hogy csak bemeséled a szeretést xD ha érted...
2012. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 El Greco ***** válasza:

Hát,ja...

Az1. Válaszolónak van igaza.

2012. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kicsit bonyolult vagyok:D

Rendben, köszi, kicsit megnyugtattatok. És ha bizonytalan vagyok magamban, azt el kéne neki mondani, vagy hagyjam érlelődni magamban?

2012. nov. 25. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:

A mai kapcsolatok tényleg érzelem nélkül alakulnak ki, és arra várnak, hogy majd később egymásba szeretnek?

Milyen felfogás ez? Vagy csak én vagyok maradi?

19/F

2012. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hanariko ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél máshogy jön elő. Van aki az első perctől kezdve érzi azokat a bizonyos pillangókat, és mondjuk fél év - 1 év után elszáll a rózsaszín köd, akik meg esetleg ritkábabn találkoznak(mint a kérdező is), ott csak később alakul ki a kötődés.(gondolom én)
2012. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hanariko ***** válasza:
*ritkábban
2012. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. nem értem h jöhet össze valaki valakivel ha nem szerelmes belé. Számomra felfoghatatlan. 2. te tuti h teljesen odavagy érte. Ne AZT MONDOGASD MAGADNAK H NEM SZERETED HANEM AZT H ODAVAGY ÉRTE. Nyugodtan mondd el neki h nagyon szereted , csak ne rohand le. :)
2012. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem azok, aki szerelmesen jönnek össze, nagyon szerencsésnek mondhatják magukat. A legtöbb ember nem akarja lekötni magát - megakadályozza, hogy "idő előtt" beleszeressen a másikba, hogyha az nemet mond, ne fájjon annyira az elvesztés.

Mi régebbről ismertük egymást, de beszélgetni nem nagyon beszélgettünk. Aztán facebookon kezdtünk egymásra találni. Tetszettünk egymásnak, találkozgattunk, aztán egyszer csak megkérdezte-hogy járnék-e vele, én meg igent mondtam. De persze én is megpróbáltam elnyomni magamban az érzéseket... Aztán olyan jó volt kiengedni, végre olyan állapotba kerültem, hogy érdemes volt szeretnem valakit, SZERETHETEM FÁJDALOM NÉLKÜL!!!!!:)

2012. nov. 26. 18:30
 9/10 A kérdező kommentje:

( több mint fél éven át minden nap órákat ment a telefonálás, skype, facebook-chat, üzenet... Volt időnk megismerni egymást, jó barátokból lettünk végül egy nem mindennapi pár... :) )

KÖSZI A VÁLASZOKAT!

2012. nov. 26. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Sok boldogságot nektek. Nekem sajnos nem jött össze az első szerelem.. Kidobott fél év után.

Most a második meg reménytelennek tűnik :(

2012. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!