Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti szeretnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretnétek egy ilyen lányt magatok mellé? (kicsitperverz, csinos, fiatal, bújós, szerető)

Figyelt kérdés

képzeljétek magatokat a helyzetbe. Adott egy 36 éves férfi, és egy 17 éves lány. Odavannak egymásért, talán szerelmesek, és nagyon jól tudják érezni magukat együtt. A pasi felhívta a lányt vasárnap hajnalban hogy hiányzik, és nem tud aludni. a lány egész előző nap erre várt, és reggel 8kor már a buszon ült és ment a pasijához aki 1 percet sem aludt a telefon óta. megérkezik a lány, forró csókok ne is soroljuk. mindketten a másiknak a legjobbat akarják. nagyon odaadóak, ennek meg is van az eredménye sorozatos orgazmusok és spriccelések formájában. :D

mi a vélemény a lányról? a kettőjük kapcsolatáról? lehet ez komoly? frissek még nagyon.



2012. nov. 25. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%
36 évesen a gyerekeim anyját akarom magam mellett
2012. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
100%

Aztak*rvaélet.Ügyes a faszi,hogy beújított magának egy kis naiv friss húst:D

Komoly kapcsolatot viszont nem d*gással kezdenek,szóval ne lepődj meg,ha pár numera után kidob.Egy ilyen férfinek semmi dolga párkapcsolatban egy ilyen fiatal lánnyal.

2012. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat se fog sokáig tartani..
2012. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
2 gyerekes, elvált pasiról van szó.
2012. nov. 25. 17:15
 5/82 anonim ***** válasza:
89%

infantilis, kissé pedo pasi, naiv kislány, remek párosítás

nincs jövője, majd te felnősz, kedves mellette és rájössz, miért, változnak majd az igényeid...

2012. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó infót kérdező totálisan felesleges volt. Értelme nincs a kapcsolatnak.
2012. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:
:'(
2012. nov. 25. 17:18
 8/82 anonim ***** válasza:
Ebben a kapcsolatban a pasas jár a legjobban. Mindenféle kötöttségek nélkül megtud hágni akár napokon, heteken keresztül egy friss üde fiatal kislányt. Később a pasas rájön hogy bár a szex nem rossz vele, de ennyi.. A gondolkodása, a közös érdeklődési kör merőben más lesz, és bizony lesz idő amikor a pasasnak már fárasztó lesz a lány..Szóval kapcsolat ebből nem lesz, csak tapasztalat..
2012. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:
jóval érettebb vagyok a korombelieknél, és mások is így látják. mind gondolkodásban, mind külsőre. anyámnak is meséltem erről és még ő sem mondta hogy nem lehet belőle valami igazi. tudom hogy jól jár, de én is jól járok vele. iszonyatosan boldoggá tesz. (nem egy kislányos gondolkodású kislány vagyok és már most vannak olyan tapasztalataim, hogy mások csak néznek. igazából kicsit más vagyok mint a korombeliek.) félek, de közben belül úgy érzem lehet jó vége.
2012. nov. 25. 17:29
 10/82 anonim ***** válasza:
100%
Na,egy újabb "jóval érettebb vagyok" lány...ha ezt mondod,és komolyan hiszel ebben a kapcsolatban,az pont azt bizonyítja,hogy nem vagy az,már bocs.
2012. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!