Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetnék meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék meleg?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már h nem nézek ki rosszul, 1-2 lánynál próbálkoztam, az egyik nem jött be a másik meg érdektelen...

eljesen elegem lett a nőkből az évek alatt, sosem mertem kezdeményezni, inkább elfolytottam magamban, így most már abszolút elegem van.

Valahogyan jó lenne ha nem lenne semmilyen szexuális beállítóttságom, vagy még lehet az is jobb lenne ha meleg lennék. Annyira rosszak ezek a vágyak, még valamikor kontrolálni is tudtam magam, de most már nem.



2012. dec. 1. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legyél emos...
2012. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem leszek sem emos sem bíbörös.
2012. dec. 1. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
És szerinted egy pasinak jobban kellenél, mint egy csajnak??
2012. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mondtam, a legjobb az lenne, ha nem lenne semmilyen szexuális beállítódottságom.

Egyébként meg több férfi van szabadon mint nő, tehát...

2012. dec. 1. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ülj egy radiátoron.
2012. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Én néha már komolyan elgondolkodom azon, hogy hova jut ez a világ!
2012. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Meleg nem lehetsz, de hidd el idővel elmúlnak ezek a bajok! Gondolom tini vagy... Nyugi jönnek majd a lányok szép sorban!


Amúgy azt azért ne gondold, h ha sok nős lesz boldogabb lesze! Nagy szart ez csak illúzió!


Szal fel a fejjel és idővel jönnek a csajok ;)

2012. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nyilvános illemhelyek falaira egyre több hozzád hasonló írja ki a telefonszámát "fősulis srác szopna...", meg ilyesmi címszavakkal. Szerintem ott biztos megtalálnád életed párját... :)
2012. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Ugy latom, eleve meg van benned a vonzodas mindket nem fele. Vegulis ha logikusan gondolkodom, akkor igy tobb is az eselyed, foleg ha azert a csajoknak is adsz meg eselyt. Igy valaki tuti meg fog dugi, legalabbis nagyobb ra az esely. :-)
2012. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!