Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy hetero fiú és egy leszbi...

Egy hetero fiú és egy leszbi lány lehetnek jó barátok?

Figyelt kérdés
Meleg fiú és hetero lány közt nem ritka a barátság, de előfordul ugyanez fordítva is? Fiúk, férfiak, hogy álltok a leszbi lányokhoz? El tudtok képzelni barátságot velük? Ha van az ismerőseitek, családtagjaitok közt leszbi lány, milyen kapcsolatban vagytok vele?

2012. nov. 13. 08:56
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a hetero pasik úgy állnak a leszbikus lányokhoz mint a hetero lányok a meleg fiúkhoz.Kedvelik a társaságukat.
2012. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Simán, én kijövök velük. Együtt bulizunk, csajokról beszélgettünk, sztorizgatunk.
2012. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ian Catman ***** válasza:
100%

Semmi gond szerintem.

Bár szerintem hetero fiú és hetero lány is lehet barát - egy ideig, de egy idő után valami többet akar az egyik, és ezt vagy túléli a barátság vagy nem.

Másrészt kortól is függ. A lányoknál a leszbik sokszor biszexek lesznek, akkor meg akármi is lehet még. Mindenesetre szerintem lehetséges.

2012. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért ne? Általában a leszbikus lányok jobban jönnek ki a fiúkkal mint a lányokkal, abban az esetben, ha normál módon lett belőle leszbikus (szóval nem azután, hogy megerőszakolták és ezért fél a férfiaktól).
2012. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ian Catman ***** válasza:
Szerintem semmi gond. A lányok örülnek, hogy nem rájuk hajtasz, sőt, ki fogják kérni a véleményed, hogy egy pasinak milyen cucc tetszene rajtuk. Abszolút ne aggódj, a legfontosabb az, hogy őszinték legyetek. "Ez egy nagyszerű barátság kezdete lehet". De tudnod kell, hogy a lányok sokszor nagyobb arányban biszexek, mint a fiúk, tehát lehet, hogy téged mint férfit is fog akarni. Az őszinteség megoldja.
2012. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!