Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok neki jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok neki jó?

Figyelt kérdés
A helyzet bonyolult.22 éves szép és értelmes nő vagyok. Volt egy pasim 2 hónapig 10 évvel idősebb. Miattam hagyta el a nála 12 évvel idősebb nőjét. (12 évig éltek együtt). Mi szakítottunk, mert nem illünk össze. Erre most újra összejött a nővel, de közben meg velem (is) lefekszik. Piszkálja a csőrömet, hogy mit nem tudtam én megadni neki, amit ez a nő? És miért megy vissza hozzá, ha közben meg velem is lefekszik, tulajdonképpen szeretőnek tart, miközben megpróbálhatnánk együtt is.

2012. dec. 1. 18:08
 1/6 ASOT ***** válasza:
100%
Te mindig csak egy tartalék leszel neki. Ha ez neked jó...
2012. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy szép vagy,de ha magadtól még nem jöttél rá,hogy csak egy kapcarongynak tart a ,,pasid",akkor értelmes már nem annyira...
2012. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem a magyarázatot, ez is olyan kérdés, amiben benne van a válasz. "Mi szakítottunk, mert nem illünk össze."
2012. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a válasz egyszerű! 22 éves szép csaj vagy= fiatal akivel jó du*gni. a 10 évvel idősebb nővel pedig inkább lehet hosszú távra tervezni.
2012. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát igazuk van, téged csak szexre tart meg, lehet hogy kedvel, de nem akar tőled mást, mint szeretőjének tudni. A 12 éves kapcsolat azért elég hosszú, és azt sokan nem akarják már olyan könnyen otthagyni, ezért is ment vissza hozzá, mert vele akarja leélni az életét. Te jobban tennéd, ha a saját talpadra állnál, és otthagynád őt. Fiatal vagy még, találsz mást, akinek csak te kellesz, és akinek te leszel a nagy Ő.

És nem veled van a probléma, nincs olyan h mit nem tudtál megadni neki, egyszerűen mint írtad, nem illetek össze, azon meg nem igen lehet változtatni, főleg ha csak te akarnád. Legalábbis szerintem

2012. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy mikor még együtt jártunk, akkor is a nőjével volt...magyarul párhuzamosan két nőt tartott sajnos. Megtudtam ezt én is, meg az élettársa is. Most a nő dönt, én meg gyors leléptem és új életet kezdek.
2012. dec. 5. 20:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!