Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van annyi sok rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi sok rövid távkapcsolatom?

Figyelt kérdés
A lányok miért csalnak meg,vagy rosszindulatuak velem?

2012. dec. 3. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

A válasz = TÁVKAPCSOLAT! És ez neked tényleg csak egy kapcsolat!

Túl kis buta vagy még, beleéled magad a dolgokba holott csak lelkitárs vagy mint egy barátnő csak te fiú barát vagy.


Van egy ilyen szöveg is "pénteken azt mondja nekem h szeret, szombaton a buliban meg mással b@szik"

2012. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18/F vagyok és sok lányba megbiztam,de át vertek piszkosul. Köszi első válaszolo
2012. dec. 3. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

sajnálom ezaz igazság.


Ha rám hallgatsz akkor mostantól hagyd inkább a távkapcsolatokat, keresgélj a közelben.

2012. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sok távkapcsolatom volt,itt se jött össze szerelem. nem tudom,hogy neten hol keresek közeli lányokat.
2012. dec. 3. 15:55
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:
#4: a legtöbb társkeresőn már lehet szűkíteni a kört a keresőben úgy, hogy csak lakhelyedről és annak környékéről adjon csak találatokat. De hogy ezt egy 18 évesnek úgy kell elmagyaráznia egy szőke nőnek... áhh...
2012. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam szűkitett keresést, nem sikerül járnom közeli lánnyal.idősebb messzi lányok lettek,akiknek bejöttem.
2012. dec. 3. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha téged szednek fel akkor ne is csodálkozz ezen.
2012. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ssx44 messzi idősebb lányoknak tetszek,de nem ez volt kérdés.
2012. dec. 3. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:
de a kérdéshez kapcsolódik, majd rájössz magadtól.
2012. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ. 2 kérdésem van ebben
2012. dec. 3. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!