Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagy hátrányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hátrányból indulok?

Figyelt kérdés

Nem volt meg barátnőm.

Pszichológushoz járok szorongás miatt. Emiatt nem volt barátnőm.

A pszichiáter adott gyógyszereket, lehet van javulás, mar talán kevésbé szorongok.


Na nem ez a lényeg.

A pszichológus rávett 2 kezdeményezésre, az egyik csaj elsőre el is jött másodjára nem. A pszichológus szerint mert nem kerestem rögtön másnap a találka után.


A másik csajjal nem jött be, én ugy döntöttem feladom, beszélgettem vele, és szerinte minden nappal közelebb kerülök a célhoz, az igazihoz, és én is tanulok. Illetve felfedezem a másik nemet.


Szerintetek nagy hátrány hogy tinikorban nem jöttem össze senkivel? Mivel lehet jobb helyzetben az, akinek volt tinikapcsolata? Oké szexualitás, de azon kívül.


Vagy olyan lehet h én teljesen éretté valok, tudom majd mit hogy kell, míg egy ilyen tinikapcsolatos eretlenebb lesz?

Nagy hátrányban vagyok?

21 vagyok



2012. dec. 5. 21:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve a pszichológus szerint fogom értékelni majd az igazit.
2012. dec. 5. 21:49
 2/8 anonim ***** válasza:
csak annyibol vagy nagy hatranyban, hogy nem tudod hogy kezeld a noket, szoval az elso kapcsolataid meg olyanok lesznek mintha "tinikorban" lennel..a masik igen, a szexualitas, de azt idovel ki lehet tanulni. szerintem neked egy turelmes es megerto lany kell, nincs nagy hatranyod:)
2012. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -=Koldus=- ***** válasza:

Nekem sem volt tinikorban semmiféle kapcsolatom, most 3 éve van barátnőm.


26/F

2012. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban türelmes és megértő kell, mert csetepaté lenne... Alapjában véve a kompromisszumot szeretem, de nem tűröm az alsobbrendu szerepet.
2012. dec. 5. 21:56
 5/8 Tyler913 ***** válasza:

Hát,a pszichológusod elég béndzsa lehet csajozás terén:) Szakmailag nem tudom.


Persze,bizonyos szinten hátrány lehet,hogy nem volt csajod tizenévesen,de ezt a hátrányt expressz gyorsan le lehet dolgozni,pláne,ha fejlődési folyamatként tekintesz a dologra,és nem erőlteted,nem görcsölsz rajta túlzottan.

Én is későn kezdtem,és hónapok alatt behoztam,ami előtte évekig kimaradt. Meg lehet csinálni,hidd el;)

2012. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amelyik csajnál hátrányból indulsz emiatt azt küldd el olyan messzire hogy vissza se jöjjön többet, mert biztos hogy egy számító kis dög aki nem érdemel meg téged, és végképp nem is szeret!
2012. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ilyen hejzetben vagy akkor az a lényeg hogy bízz magadban mert anélkül kizárt hogy sikerüljön. Amúgy meg szinte semmi hátrányod sincs csak annyi hogy nem tudsz a nőkkel bánni
2012. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

... csak annyi hogy nem tudsz a nőkkel bánni ....



vagyis pontosan olyan mint az átlagemberek 90%a.

2012. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!