Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó v inkább elszomorító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna Boross kérdése:

Az jó v inkább elszomorító ha csak leakarnak fektetni? Másik amit nem értek, hogy: vagyok én megtetszem v miért akarnak megsexelni? (Ha magamból indulok ki én csak olyan sráccal fekszem le akit eltudnék képzelni gyermekeim apjának. )

Figyelt kérdés

Sohasem tudtam h örüljek v ne

hogy ha azt éreztem h csak arra kellek...


ill. mikor mondták h szeretnének lefektetni..

ez jó v inkább elszomorító?


mert az oké, hogy egy egyéjszakás kalandban nem az igazit keresi egyik fél sem csak úúgy megtörténik. Viszont nem látok bele a férfiak fejébe.. nekem vannak elképzeléseim, vágyaim, neki(k) is és a probléma ott van ha ez a 2 fél részéről merőben más. pl. egyik csak sexelni szeretne 1-2 hónapig, v félévig majd tovább áll, másik társat keres akivel boldog, jólérzik magukat, mindenben társ kb. nem csak sexben..


2012. febr. 20. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

pedig látnod kéne. én látom a csajon ránézésre, hogy mennyire szeret szopni, vagy mennyire akar párkapcsolatot.

De ha úgy adódna, nekem is jól jönne már egy igazi társ, mert olyan nemnagyon volt még...

2012. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne örülj annak, hogy csak meghúzni akarnak
2012. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,én pont a másik véglet vagyok.

Szerintem nem jó,ha csak arra kellesz.

2012. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Macs1209 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, most tedd össze a két kezed:

Én nem akarlak megsexelni. Se most, se máskor :)


Be happy :)

2012. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 k.gergo1989 ***** válasza:
91%
Mindenki a boldogságát keresi,sok primitív barom van, aki a dugáson nem lát túl. Ciki, ha belemész az egyészakás kalandba, még cikibb, ha emiatt feladod az igazi keresését. Ha abban nincs boldogságod, csak orgazmusod, akkor az olyan barmok szintjére süllyedsz!!! Én 22 éves pasi vagyok és minden egyéjszakás puncit elhajtok, mert az csak egy dologra jó!!! TRIPPERRE:-)
2012. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"pedig látnod kéne. én látom a csajon ránézésre, hogy mennyire szeret szopni, vagy mennyire akar párkapcsolatot.

De ha úgy adódna, nekem is jól jönne már egy igazi társ, mert olyan nem nagyon volt még..." --> ebben lehet valami, mert van az a mondás h még a szeme sem áll jól.. stb. (a szeméből látom kb. hogy mennyire erkölcsös..)az egyik srácnak a szeme, tekintete nem is tudom hogy írjam le.. szóval olyan akarlak azonnal kinézetű (több képen is) szóval kicsit perverz feje van és a tekintete is sexualitást sugároz, helyes nagyon, de régen ösztönösen nem álltam le ilyenekkel, aki "túl helyes" azt elzavartam, mert sok nő tapad rájuk, ő is tudja h jól néz ki (szerintem) és játssza a casanova-t..

2012. febr. 20. 19:30
 7/16 A kérdező kommentje:
viszont azt mondják a pasik a hasukat és a farkukat szeretik és a férfi szívéhez a hasán keresztül vezet az út meg ha jól szeretkezel vele beléd szeret,stb. -->Ezek igazak????
2012. febr. 20. 19:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Előbb legyen szerelmes utána legyen szex.
2012. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

csefy válasza:


"szerintem ne örülj annak, hogy csak meghúzni akarnak"


másik comment:


"Érdekes,én pont a másik véglet vagyok.

Szerintem nem jó,ha csak arra kellesz."


--> Szerintem sem jó, mert miért nem akar jobban megismerni?? miért akar csak sexelni és miért velem?? (vagy naiv vagyok és ő mindenkivel akar??, hisz azt mondják 30 alatt nincs pasi aki nem akar megdugni minden lányt, nőt....)

2012. febr. 20. 19:37
 10/16 A kérdező kommentje:

jó de hogy lesz szerelmes egy férfi, srác? mi a szerelem?? én pl oviban is szerelmes voltam egy Attila nevű fiúba, de az nyilván plátói volt és tök más mint a felnőtt világban... aztán tizenévesen is az voltam szerelmes szerintem de lehet hogy csak a csók tette (szeretek csókolózni.. :)) (szóval lehet a vágyat tévesztettem össze a szerelemmel..)


Meg a szerelem mulandó.. :(( Nekem ne mondja azt senki h aki 50 éve házas v. együtt él a párjával az még mindig ugyanúgy szerelmes és az alatt az 50 év alatt mindennap minden percében ugyanúgy érzett a párja iránt, mert vannak hullámvölgyek, -hegyek, rossz napok is, konfliktusok,stb..

2012. febr. 20. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!