Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, hogy megunt (több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy megunt (több infó lent). Hogyan/mivel dobhatnám fel igazán a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt, de már most úgy érzem, hogy megunt.. Ha elmondom neki, hogy szeretnék egy kicsit beszélgetni vele, semmi konkrét dologról, csak mint az elején (Mik a céljaink? Vágyaink, mit szeretnénk elérni az életben? Új kedvencek, bármi..) mindig leráz valamivel.. :S hogy majd megbeszéljük vagy ilyesmi, aztán el is felejti, hogy egyáltalán említettem.. Már nem annyira érdekli egy-egy romantikus vacsi, vagy esti séta, buli, összebújós filmezés.. Mintha egyáltalán nem hoznám már lázba :( NAGYON VÁROM A SEGÍTSÉGET/ÖTLETEKET!! Előre is köszönöm!


L/19



#szerelem #ötlet #kapcsolat #szexuális élet #tipp #fontos #megúnás #mihűlt kapcsolat? #kapcsolat újítás!
2012. dec. 7. 03:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló cipőben járok de mi már több mint 5 éve vagyunk együtt párommal.

De az nem normális hogy fél év után így álltok. Még dúlnia kéne a lamournak.Kérdezz rá hogy szeret e vagy mit érez mert valami nem okés az tuti. Beszéljétek meg és addig nyaggasd míg nem ad értelmes választ.Ne hagyd hogy lerázzon.

2012. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hű, hát én sosem voltam még ilyen helyzetben... Remélem azért tudok valamit segíteni, mert éreztem már ilyet, csak a szituáció szerencsére nem volt valós. Én a helyedben megpróbálnám megkérdezni, megbeszélni vele. Egy kicsit próbálj rámenősebb lenni, hogy igen is, ez most fontos. Nehéz dolgok ezek... Remélem meg fogja érteni. De ebben a dologban neki kell döntenie. Nem lehet, hogy van valami, ami leköti őt, és csak nem mondja el neked? Kérdezd meg előbb, hogy van-e vmi baj. Ebben az esetben fontos, hogy ne legyél erőszakos.

Nem akarlak hitegetni, meg hamis optimista álomképeket szövögetni eléd, ezért azt mondom, ami miatt én mindig jobb kedvre derülök: MINDIG MINDEN ÚGY TÖRTÉNIK, AHOGY TÖRTÉNNIE KELL!

Nagyon nagyon szorítok!!!! És hogyha van kedved, majd meséld el, hogy történt/mi volt!!! :) Fel a fejjel, minden rendbe jön!

2012. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég furcsa.

Fél év után.

Nem lehet, hogy stresszes? Feledékeny.

Teremts olyat helyzezet, amikor nem tud elszabadulni és akkor elmondod neki ezeket a problémákat. Mondd el, hogy mit érzel. Ha nem érdekli... akkor tudod mit jelent.

2012. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Erőszakos helyett indulatosat akartam írni. Igen is, ne engedd, hogy lerázzon, ergo ha megint ezt akarja, legyél erőszakos, csak ne emeld meg a hangod, mert azzal a tudatalattijában ébresztesz rossz dolgokat, kényelmetlen lesz neki, ezért nem tud majd őszinte lenni.

Bár tedd, ahogy jónak tátod, ez a te utad!!:)

2012. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!