Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállalja fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállalja fel a kapcsolatunkat? Meddig normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy pasi közel egy éve az életemben (válóélben vagyok (nem miatta), és 2 kicsi gyerkőcöm van. Ő együtt élt hosszú ideje egy nővel, majd a férjem elköltözése után, az addig barátságunk szépen szerelemmé változott. Ő sem csalta meg az exét, hanem mielőtt köztünk bármi történt volna, elhagyta. Aztán kb fél évig ment a huzavona, mert ingázott kettőnk között. Egy ideje már csak én vagyok képben, ha minden igaz. Ne kérdezzétek, miért hagytam stb, erre értelmes magyarázatot azon túl, hogy leszállt a rózsaszín köd, nem tudok adni. Szóval most már közel egy éve vagyunk egymás életének részei, azóta vívjuk a se vele se nélküle csatákat, 3 hónapja pedig együtt. De még mindig nem vállal. Nemhogy nyilvánosan, de még egymás között sem. Ő szinte képtelen szavakkal érzelmeket kifejezni, épp ezért néha elbizonytalanít. Kérdeztem, mit akar tőlem, ki vagyok én neki? Erre felkapja a vizet, és nem válaszol. Nincsenek közös programok, mert titok a kapcsolatunk, nem alszik nálam, csak esténként találkozunk pár órát. Jó gondolom, majd kapok pár kommentet, hogy csak azt akarja.... Lehet... De ezt fel lehetne akkor vállalni. Meddig normális ez? (Tudom már rég nem, de hátha valakinek van tapasztalata, ötlete)


köszi



2012. okt. 17. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Te csak egy pótszer vagy nála. Ha megtennéd, hogy utána nézel annak, hogy mit csinál akkor amikor nem veled van, szerintem csodákat látnál. Meglenne, hogy miért nem vállal fel. Szerintem nem csak Te vagy a képben. A köd még a szemed előtt van.
2012. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondolok... Hogy lehet kiugratni a nyulat a bokorból? (Vállal vagy nem)Egy helyen dolgozunk, így ott nem nagyon maradna titokban, ha lenne valakije. Meló után meg nem loholhatok utána a gyerekekkel karöltve :)
2012. okt. 17. 23:37
 3/6 anonim válasza:
Biztos,h nem oké vmi,de még ha egyszerűen ilyen lenne,akkor is el kellene gondolkodnod azon,h te ezek után boldog lennél-e vele.Olyan nincs,h egyszer csak hazajön,most már vállal,mehettek bárhova és mindennap azt hallod tőle,h imád és nem tudna nélküled élni.Szakítanod kellene vele,mert ő soha nem fog boldoggá tenni.Vagy titkol vmit vagy ha nem,akkor még rosszabb,mert akkor képtelen harmonikusan,szerelemben együtt élni és te mindig szenvednêl mellette.Tényleg jól gondold meg,csak egy életed van és addig szakíts vele,amíg tudsz és nincs közös gyerek,lakás,stb.Még egyedül is jobb lesz.
2012. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki képtelen szavakkal érzelmeket kifejezni. Olyan viszont van, hogy nem tud hazudni, ezért inkább nem mond semmit sem.
2012. okt. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem kellemes érzés olvasni a nagy eséllyel igazságot. Valamiért szinte rögeszmésen ragaszkodom hozzá. Pont tegnap este érlelődött meg a gondolat bennem, hogy ennek véget kell vetni. Amit ugye ezerszer megtettünk már, és mindig újra kezdtük. Az, hogy szavakkal nem tud érzelmeket kifejezni, sajnos nem létezik. Soha senkinek nem mondta, hogy szereti. Még annak a nőnek sem, akivel 14 évig élt. Azt nem gondolom, hogy ne szeretne, de talán nem eléggé. Nagyjából én is úgy gondolom, hogy sosem fog felvállalni. Szóval hírtelen elszakadni nem fog menni. Ezért a terv, hogy lassan, fokozatosan érzelmileg távolodni, fizikailag is (egyre több estére mondani azt, hogy pihenni szeretnék). Míg végül vagy rájön, hogy mégiscsak (nem gondolnám), vagy azt veszem észre, hogy már nem találkozunk. Meg fogom szenvedni az biztos.


Köszönöm a hozzászólásokat!

2012. okt. 18. 06:41
 6/6 anonim válasza:
Szerintem azért inkább a sarkadra kellene állnod.Nekem is volt olyan kapcsolatom,h csak akkor tudtam szakítani vele,mikor hónapokra elutaztam.Akkor megfogadtam,h ha vmi kis dolog már nem oké egy kapcsolatban,akkor is erős leszek és ez később müködött is.Öszinte voltam,de úgy,h ez végleges,h ne jöhessen azzal,váltoni fog.Ráadásul ha azt mondtam,nem szeretem már igazán,akkor nem erőltette.
2012. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!