Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet begyógyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet begyógyítani a szív sebeit?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
...csak az idö gyógyítja be öket,de néha még az sem
2012. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetetlen, bár azt mondják minden fejben dől el, de ez marhaság..... :/
2012. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Van ami soha nem múlik el..csak túlélhetővé válik.
2012. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak az idő és a távolság, illetve az akaraterő képes erre! :))
2012. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában az, ha megtalálod azt a személyt, aki elfeledteti a múltadat. :) De valóban van, ami sosem múlik el..
2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"S e szív sebeit bekötözni véle, ki téged még akkor is ott is örökre szeret"
2012. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad. Addig sírj, míg teljesen ki nem adtad magadból a szomorúságot és a bánatot.

Nekem mindig bevált. Azután sokkal nyugodtabb leszel és perceken belül már alszol is. Csak sajnos reggel nagyon durván fogsz kinézni. Főleg a szemed, meg a hangod is elég furcsa lesz.

Lehet, hogy sokan szánalmasnak tartják a sírást, de most mit lehet tenni? Beleőrülsz a szomorúságba? És ráadásul nem is tudod magadból kiadni. Legalábbis nekem csak sírással sikerült.

2013. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kovács kody ***** válasza:

Tudom mit érzel!


én 4 hónapja szakítottam a kedvesemmel eldobott mint egy törlőrongyot! 3 évig voltunk együtt! még mindig ugyan annyira szeretem mint akkor! azt mondják az idő jó gyógyír ez hülyeség! nem, hogy fakulna az érzésem hanem egyre jobban hiányzik bár vissza hallásból azt halottam, van már új pasija a volt exemnek de akkor sem lehet ebbe bele nyugodni max uralkodsz magadon de belülről sík ideg vagy, hogy már nem vagy azzal az illetővel akit te féltve szerettél! pedig, aztán én elmondhatom, hogy egy fiú is tud sírni mert én mindig azt teszem sajnos a szakítás végett pánik beteg lettem! ha csak be kell mennem Pestre már el kap az ideg, nem kapok levegőt remegek le ver a víz! ja! és 25 éves vagyok ! Ez soha nem fog el múlni ha jön is helyette egy másik szerelem akkor is mindig meg marad benned a rég múlt sebei és ezt soha senki nem fogja veled elfelejtetni!!!!! max, eltereli a figyelmed!

2013. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, akkor Ő volt az első szerelmed,elmondhatod magadról:)

Elvileg mindenkinek az,akit szakítás után is ugyanúgy szeret.:)


jön másik szerelem,valóban, de csak most tűnik lehetetlennek,hogy vele is jól érezd magad:)

2013. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kovács kody ***** válasza:
köszi a kommentárt és az észrevételed hozzászólásod ő nem az első szerelmem de ha úgy nézzük igazad van! :)
2013. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!