Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 lánynál bepróbálkoztam 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Htj0ker kérdése:

3 lánynál bepróbálkoztam 3 hónap alatt mindegyik visszautasított több okból mi lehet az oka, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapja bepróbálkoztam egy lánynál ő azért utasított vissza mert nem akarta elszúrni a barátságunkat,rá 1 hónapra még egy lánynál ő azért mert nem akart kapcsolatot ma meg azért ,,utasított el'' mert ugye láttam hogy kapcsolatban van megint...na most már konkrétan elegem van hogy lenne csomó más csaj akikkel össze tudnék jönni de ők nem érdekelnek akik meg igen azok meg nem akarnak semmit szóval mit tegyek,vagy csak szüneteltessem egy ideig a ,,pár'' keresést jön az magától is? 14/F

2012. dec. 7. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ott a válasz a vééégéééééééééénnnnnnn!!!! 14!!!!!!!!!
2012. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, engem 14 éves koromban nem is igazán izgatott még a párkeresés! Fiatal vagy, éld az életed, lesz ami lesz, nem szabad rágörcsölni, pláne ilyen korban!
2012. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!