Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fog laposodni a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog laposodni a kapcsolatom a barátommal ha két hónap után már szinte engedek neki mindent?

Figyelt kérdés

Mióta elsőnek engedtem neki hogy benyúljon "oda" azóta minden találkozásunk alkalmával bepróbálkozik. De arra gondoltam hogy lehet hamar voltak dolgok és ezért hamar meg fog unni és dob.

Lehet ennek valóság alapja?

18/L


2012. dec. 1. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Legyél egy kicsit titokzatosabb :)
2012. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem hülyeség. Ha nem csak azért van veled, mert egyszer meg akar fektetni, akkor nem fog dobni azért, mert hamar és zökkenőmentesen haladnak az intim dolgaitok. Ha neked gyors a tempó, kényelmetlenül érzed magad tőle, akkor lassítsd le.

Én mostani párommal 1 hónap után lefeküdtem, de egyáltalán nem hiszem, hogy egyáltalán gondolt volna olyasmire, hogy dobjon =D Egy férfi szeret szeretkezni. És nagyon szereti, ha ezt a tevékenységet sokszor űzheti azzal, akit szeret, és ha a másik is élvezi. Úgyhogy, ha férfival jöttél össze, és nem egy idióta, barommal, akkor ne aggódj =)

2012. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaj! 2 havonta akarsz neki engedni valami kicsit? Hát persze, hogy be van indulva, hiszen férfiből van! De elárulok egy titkot: ha már lefeküdtetek, utána is tudsz neki újdonságot nyújtani, ha ügyes vagy, ugyanis a szex nem csak abból áll ám, hogy szétteszed a lábad, és engeded, hogy dolgozzon... ;)
2012. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!