Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne tennem? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? :S

Figyelt kérdés

Hali. Az a helyzet,hogy idén kezdtem a gimit(vajdaság,tehát most vagyok 15),és ugye új osztálytársak,minden..azelőtt volt egy lánybarátom,akivel mindent megtudtam beszélni,tehát az egyik legjobb barátom volt..aztán a gimiben osztálytársam lett egy lány.Először nem foglalkoztam vele,de később elkezdtünk beszélgetni..egészen addig,hogy valami módon összevesztem azzal a lánybaráttal..Vele pedig szinte tökéletes a kapcsolatom. A gond ott kezdődik,hogy kb 2hónap után sikerült teljesen belezúgnom..Nem tudom,ez kölcsönös e..mindig kedves velem,van hogy órákat beszélgetünk skype-telefon,vagy személyesen..aztán multkor voltunk 1 bulin,gondoltam kiderítem a dolgot. Először csak buliztunk 1ütt,aztán közelebbhúztam,átöleltem.Arra számítottam,hogy egy rövid ölelés után ennyi.De nem,viszonozta,és utána egész este beszélgettünk,megölelt párszor..és azóta is folyamatosan beszélünk,ír,mindent megoszt velem.

úgy döntöttem,hát lépek. Kaptam 1 szép kosarat..ennek ellenére ilyesmikkel jött,hogy nagyon szeret,nem akar elveszíteni..és akármikor feljön a téma,mindig elmondja,és kér,hogy ne haragudjak rá,meg hogy ne hagyjam el,meg hogy én vagyok,fiú létemre a legjobb barátja..


most mit kéne tennem?Nekem ő nagyon tetszik..egész nap csak ő jár a fejemben..ha nem beszélünk 1-2 órát,vagy más fiúkkal látom,tiszta depresszió vagyok..



2012. dec. 8. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés.

Az tuti, hogy csak barátja vagy, mivel megmondta.Szvsz max. baráti szex lehet belőle, szerelem, járás nem.

2012. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lényegtelen akkor.ha nem szeret,a szex sem kéne. :/
2012. dec. 8. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Most gimis osztálytársamba belezúgtam, de nem kölcsönösen. Fáj, de túl erős a lelkem ilyen téren... nevezhetem akár sötét léleknek is. :D


Figyelj, hagyd csillapodni az érzelmeid (jobban átlátod majd a "terepet") aztán hetek, hónapok múltán mérd fel a helyzetet, hogy érdemes-e, változott-e valami ezen a téren stb. :) Csak hajrá!

2012. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt hogy jóba maradsz vele elfogadod, hogy ő nem úgy érez, aztán jóba maradtok lehet később rájön, hogy te vagy az akivel mindent megosztott (ez nagyon fontos egy kapcsolatban) és még beléd szerethet nem ?
2012. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen..de azóta sem sikerült..sem elfelednem,sem összejönnöm vele..
2012. dec. 30. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!