Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy szeressen?

Figyelt kérdés

8.os vagyok és 3. óta tetszik az egyik osztálytársam. 5.be elmondtam, neki de csúnyán elutasított, ám mára már az egyik legjobb barátom. Minden megnevettet, segít, amibe tud, mindig tudja mi kell nekem, és nem hagy cserben. (Egyébként csúnya dolog tudom,de van barátom, aki 200km-rrel meszzebb lakik és szar a fejemre, de ha szakitani akarok nem hagyja mert mindig jön, h nem tud nélkülem élni stb. egyébként ha havonta egyszer beszélek vele.) am nemrég volt mikulás bulink és egy csapatba kerültünk. quiznél. én majd meg fagytam, csak a kezét fogtam mert ő meg egy atlétába majd meg sült, végül ideadta a pulcsiját és abba voltam végig, kaptam ajándékot :) és csináltunk rengeteg képet és belezúgtam, már megint. egyébként ő nem egy ilyen kedves srác, a barátnőim azt mondják csak velem ilyen. de nem tudom mit csináljak, félek, ha megint megtudja, hogy tetszik elveszítem és most 8.ba szükségem van rá, egyébként egy jó barátnőmnek is tetszik, de ő nem tudja hogy nekem is és szörnyű, hogy biztatnom kell, hogy van nála esélye stb. kérlek segítsetek. mit tegyek? elmondjam neki? vagy ne és maradjunk csak barátok :(


14/Ł



2012. dec. 8. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Provokáld ki, kenyerezd le (ha van lóvéd), nehezebb esetben zsarold meg, szorítd sarokba, hogy ne legyen más választása.
2012. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
komolyan? xddddddddd nem aszem ez itt nem jönne be :D
2012. dec. 8. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a 200 km-re lakó barátod nem barát, ha nem beszéltek. MOndd meg neki, hogy bocsi, neked ez nem megy, nem foglalkozol velem, stb. Aztán ne beszélj vele többet. A srácnak meg valószínű, hogy bejössz. Beszélj vele erről a pasidról, kérd ki a tanácsát, hogy hogyan rázd le. Lehet ez is közelebb hozz majd titeket. Adok pár tippet, hogy "csábítsd" el. Nézz hosszan a szemébe, figyeld meg majd a reakcióját. Figyeld a testbeszédét. Ha feléd fordítja a lábfejét, lábát, testével is feléd fordul, ha egymás mellett ültök, nagy valószínűséggel bejössz neki. Akkor ha teheted, kerülj közel hozzá, most itt pl arra gondoltam, hogy állj hozzá közel, vagy öleld meg... elvileg jó barátok vagytok, így ez nem akadály. A másik lánnyal meg ne foglalkozz, ne mondj neki semmit, vagy ha elmondod neki, és összevesztek emiatt, nem igaz barátnőd. Majd a fi

ú úgy is eldönti, hogy kit akar.

2012. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!