Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy belém szeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy belém szeressen a lány barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 15 éves srác vagyok és van a suliban egy lány aki nagyon tetszik és járni szeretnék vele, de azt mondta, hogy csak barátként szeret és én többet szeretnék mint barátságot. Mit tehetnék hogy belém szeressen? Válaszokat előre is köszönöm. :)))
2012. nov. 16. 19:54
1 2
 1/11 Johnny B. Goode ***** válasza:
7%
Kezdj el márkás cuccokban járni a suliba, vegyél okostelefont és lobogtass néha az orra előtt egy kis zsetont, azt nagyon csípik a fiatal csajok... :)
2012. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na sajnos a barátzónába kerültél.Nem hiszem,hogy sikerülne.De foglalkozz vele sokat kicsit nyomulj
2012. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ezt akarattal nem lehet befolyásolni, max elcseszni tudod a kapcsolatotokat, ha nagyon erőlködsz. A dolog már lényegében eldőlt, valszeg a csaj már tudja h szeret vagy sem, gondolom már kialakultak benne az érzések ezzel kapcsolatban...
2012. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2012. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
köszöntelek a barátzónában!
2012. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az hogy márkás cuccokban járok-e vagy nem, ez őt nem érdekli. Nem rég volt barátja sem volt gazdag gyerek. Ezt a "BARÁTSÁG ZÓNÁT" valahogy csak el lehet kerülni,valami olyat kell tennem amitől megváltozhatnak az érzései. Lehet az a baj hogy keveset vagyunk együtt. Mondjuk az nem pofátlanság ha odamegyek hozzá amikor a barátnőjeivel van? :S
2012. nov. 17. 09:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, h változtatsz a külsődön, hátha úgy jobban bejössz neki.
2012. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nézz rá mindig mosolyogva, beszélgess vele az ő érdeklődési köréről sokat és a többi jön magától, ha igazán illetek egymáshoz;)
2012. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó ötlet, meg is próbálom. köszi szépen :))
2012. nov. 18. 08:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Épp most akartam feltenni ezt a kérdést de előtte rákerestem. Látom sokan vagyunk így és már az állapotnak elnevezése is van. Hát ezektől a válaszoktól nagyon elszomorodtam. Teljesen össze vagyok törve, nem tudom meddig birom így ki, hogy még remény sincs rá hogy megszeressen. Nem rabolhatok banko, hogy milliomos legyek.
2013. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!