Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne erre a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Lényeg az hogy nagyon tetszik egy fiú. Ő is kedvel engem. Minden fantasztikusan működne, HA...

ha nem lakna a tengeren túl.. :/ Bár mondjuk hamarosan találkozunk és akkor minden jó lesz . Együtt leszünk egy pár hetet, de utána újra el kell búcsúznunk... :/ És nemtudom hogy mit tegyek... Mennyire működne ez az egész kettünk között hogy ő ott én meg itt ? mert magamat ismerve én biztosan megvárnám...:/ pls help. :/

18/L



2012. dec. 9. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
hát kérdezd meg, hogy ő is megvárna e.......
2012. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj ki dolgozni külföldre. Én is 19 évesen mentem anno ki.
2012. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

na szerintem ez ami esélytelen:/

most lefeküdhettek egymással meg minden,de utána:S

2012. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megkérdeztem és megvárna. Egy csomó ismerősöm él így.. de nemtudom hogy velünk mi lenne mert ugye minden ember más :/
2012. dec. 9. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Te is írtad, hogy minden ember más, szóval lehetetlen megjósolni, hogy mennyire működne a kapcsolatotok. Az sem mindegy, hogy látjátok-e a dolog végét: mennyi ideig van kint, akar-e ideköltözni, neked kellene kimenned hozzá, ha igen, mikor stb. Magadat meg te ismered, hogy pl. mennyire lennél féltékeny, ha egy nőnemű baráttal látnád facebookos fotón.

Egyelőre találkozzatok, nézzétek meg élőben hogy jöttök ki egymással.

24L (szintén távkapcsolat, szintén külföld)

2012. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utóbbi kommentelő. nagyon szépen köszönöm amit írtál (:
2012. dec. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!