Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetne a megoldás? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a megoldás? Hogyan tudnék megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 22 éves. Röviden írva tökéletes. Tudod ilyen nincs, számomra az: 175 centiméter magas körülbelül, fekete haj, szép szem, csinos alak. Ezenkívül értelmes, talpraesett. Ami szerintem fontos és a mai világban hiányzó tényező sok lánynál.

A gond csak az, hogy én félénk vagyok. Van egy haveri társasága, ami tisztán zártkörű. Viszont nekem annyira tetszik ez a lány, hogy szeretnék vele megismerkedni. De nem tudok. Ismerjük egymást, az utcán ha találkozunk köszönünk, talán tudja is a nevemet, de tuti inkább csak arc alapján megy a: Helló vagy Szia köszönés. :(

Annyira szomorúvá tesz, hogy látom facebook-on is chat-en de ráírni nem mernék..Annyira tartok tőle oly tökéletes számomra. Nekem ő kéne, de nagyon. Mit tehetnék?

Nyáron is egyszer egy buliban (nyáron pultosként dolgozott egy helyen) a sört alig mertem tőle kikérni, haverjaim kiröhögtek de nem mertem még kikérni a sört is tőle. Néha láttam elment rágyújtani, én is kimentem de a csikket alig mertem elnyomni. Megvártam amíg bemegy és utána.

Mit tudnék tenni, nagyon félénk vagyok ilyen téren. Úgy örülnék ha valamilyen módon a társaságába keverednék és úgy lenne alkalmunk megismerkedni (jobban), mert ez nekem így nem menne, hogy úton-útfélen(facebook-on) ráköszönök, hogy helló xy vagyok, van kedved találkozni. Nekem ez nem téma. Mit tehetnék ez esetben?



2012. dec. 5. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig tökösnek kell lenned ahhoz, hogy bármit is kezdj magaddal. Legyél határozott kemény, egyedi, stílusos. Amit leírták legalább 2 alkalmat szalasztottál el... Számomra sose jelentett gondot beszélnem azzal, aki bejött. Bár barátnőm még nem volt, de csak mert nem tartom létszükségletnek. Ezernyi más dolgom van.
2012. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fúh nagyon sokat kell még tanulnod hogy sikerüljön :D Mondjuk ez már rég el lett rontva.. nem szabad szerelembe esni. az irányítja a kapcsolatot aki később esik szerelembe. és mindig neked kell irányítani. most már késő, nagyon belezúgtál a csajba, így nem fogsz tudni ellazulni. A félénkséget ki kell űznöd magadból. Én is régebben félénk, szótlan, jókisfiú voltam és hiába néztem ki jól, a félénkségen, feszültségen bukott minden. El kell kezdened dolgozni rajta, hogy félelmet nem ismerő legyél. Kíváncsi leszek hogy kapsz-e majd valami építő jellegű választ. írok majd én is ha kitaláltam valamit
2012. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm szépen a válaszod!
2012. dec. 14. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!