Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tudok csinálni? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tudok csinálni? (hosszú)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nyáron egy buliban megismerkedtünk a haverommal 2 lánnyal, az egyikkel azután még rendszeresen beszélgettem Facebookon (élőben nem tudtam, mert kb. 14 Km-re lakik), és eléggé beleszerettem, aztán a haveromat elhívta a lány oda ahol lakik, de ő ezt elutasította (engem is hívott, csak nekem aznap máshová kellett mennem), és a csaj megsértődött ezért, aztán hagytam, hogy lenyugodjon, adtam neki 1-2 hónapot, aztán megint elkezdtem vele beszélgetni, aztán úgy döntöttem, hogy elhívom egy discoba (3 héttel a disco előtt hívtam, hogy addigra ne tervezzen más programot), ő még gondolkodott rajta, aztán kb. 1-2 héttel később a haverom írt neki a maga idióta módján, nem szeretném leírni, hogy mit írt neki, de a csaj megint megsértődött (a helyében én is megsértődtem volna, ha valaki olyat ír), és letiltott engem is és a haveromat is FB-n, és közben új telefonszáma is lett, amit nem kértem tőle el és csak a régi volt meg, szóval tényleg nemtudom, hogy most mit csináljak...

2012. dec. 10. 17:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és én 16/F vagyok, ő 15/L
2012. dec. 10. 17:33
 2/18 anonim ***** válasza:
Gyalogold le azt a 14 km-t. Irdatlan távolság!
2012. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hagyd a sértődőseket.
2012. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, hogy pontosan hol lakik, akkor még lehetséges el is mennék, de ha csak azt tudom, hogy melyik városban lakik attól nem sokkal leszek előrébb.
2012. dec. 10. 17:42
 5/18 anonim ***** válasza:

Haverod sem tud semmi érdemleges infóval szolgálni? Talán érdeklődj a barátnőinél és mond el neki a történeted bár elég zaklatás jellege lenne.

Legjobb lenne, ha hagynád az egészet elvégre nem is ismered a lányt , de legalább már tudod, hogy egy sértődékeny infantilis hisztérika.

2012. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A haverom sem tud többet, a barátnői közül pedig csak egyet ismerek, de vele még csak beszélőviszonyban sem vagyok, szóval nagyon kicsi a valószínűsége, ha legalább a telefon számát is oda adná.
2012. dec. 10. 18:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Marha nagy ügy megkeresni valakit egy városban.
2012. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha letiltott téged is akkor valószínűleg te nem jössz be neki... szerintem hagy az egészet. Van még egy csomó jó nő rajta kívül ;)
2012. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy bejövök neki.
2012. dec. 10. 18:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem tiltott volna le gondolkozz logikusan. A 15 éves lányok még amúgy is komolytalanok ilyen téren.
2012. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!