Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátom pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom pedig nagyon szeretem legalábbis úgy érzem és ráadásul egy olyan sráccal aki a barátom de mint pasi nem vonzódom hozzá. Hogyan lehet ez? Valami nem stimmel velem?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátom pedig nagyon szeretem legalábbis úgy érzem és ráadásul egy olyan sráccal aki a barátom de mint pasi nem vonzódom hozzá. Legalábbis úgy tudtam. Rájött és most hát nem éppen rózsás a viszonyunk. Szeretném nagyon hogy meg bocsájtson de nem tudom mi lesz. Ráadásul nem is volt jó a másik sráccal úgy értem nem érzek iránta semmit. Azt hiszem beteg vagyok .

2012. dec. 13. 00:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Kiakad a ribanczométer.
2012. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Most nem igazán tudom milyen jellegű válaszokra válsz.

Mert a szemrehányó válaszokat nem szokták szeretni de álszent meg nem akarok lenni.

Megcsaltad, így az én szememben ribanc vagy de talán, mondom talán azt mondom megérdemelsz egy másik esélyt.

Amúgy belegondoltál már abba, hogy ha ő csalt volna meg előbb akkor te mit csináltál volna? Így látatlanban is megmondom, hogy azonnal szakítottál volna és most is ezt kellene tenned.


Zárd le ezt a kapcsolatot az ő és a te érdekedben is. Bánd meg amit tettél és indulj tiszta lappal.

2012. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van de nem szeretném lezárni mert őt szeretem rájöttem csak sajnos túl későn....:( Mindent jóvá szeretnék tenni
2012. dec. 13. 00:38
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is vele volt bajom igazán hanem magammal....
2012. dec. 13. 00:38
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem helyre lehet hozni az ilyen dolgokat is ha nagyon akarjátok. Én megbocsátanék akár a barátnőmnek egy csókért. Persze elsőre a büszkesége miatt nehéz lesz.
2012. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem csak egy csók volt:( Azt ő is megbocsájtotta volna .....de szexnek se mondanám mert nem volt jó se lelkileg se testileg...
2012. dec. 13. 01:31
 7/14 Traune ***** válasza:
mond el neki őszíntén mi történt és majd ő eldönti hogy mi legyen, legyél őszinte amúgy kiég a kapcsolat lelke :)
2012. dec. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

hogy hogyan lehet azt te is pontosan tudod,ne kelljen már magyarázni.

ennek fuccs.

nincs olyan férfi aki ilyet megbocsájt.

annak örülj,hogy megúsztad épp bőrrel és nem zúzta még le az arcod.

2012. dec. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát veled tényleg valami baj van.

Most mondd már el, hogy miért feküdtél le mással, ha nem is tetszett, közbe meg nem is volt jó. Akkor kellett volna abbahagynod, nem?

Á tényleg nem értem...

Most jöhetnék a szokásos szöveggel, hogy, ha szereted nem csaltad volna meg, de csak lehurrognátok mindannyian...

2012. dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet helyre hozni. Ja észt azért adtak, használni kell. Főleg mielőtt valakivel dugok. Miért, minek? Ha meg van valakim, akkor végképpen. Ha szereted nem tetted volna meg. Csináltam már házasság előtt is egy éjszakásat, most is miután vége lett a kapcsolatnak. Pontosan tudom mikor és mit csinálok. Ha egy éjszakást is, az agyam használom. Szóval gondold végig, az ész megmondja, de nem az érzelem. Egyébként kár is lenne folytatni, a bizalmát játszottad el. Soha nem lenne már a régi.
2012. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!