Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy. Idézem a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy. Idézem a barátnőmet. Ideális pasi viselkedése?

Figyelt kérdés

Tegnap délután együtt elmentünk, hogy vásároljunk neki egy új kabátot. Oké, megvolt, örültünk mind a ketten. Miközben sétáltunk hazafele az utcán elment mellettünk 3 cigány. Persze megjegyezték, hogy milyen jó a segge és mit a f@szt akar egy kis k*csögtől, mint én. Nem vagyok az a z Oké haggyuk ezt annyiban típus, visszafordultam és ebben a pillanatban jön a csoda... vagyis a nőm.., hogy én mi a sz@rt képzelek, miért akarok megverni mindenkit aki ránéz, féltékeny állat vagyok, miért nem tudok úgy viselkedni, mint egy normális pasi?! Csajok (18-23 korosztály) nektek az az IDEÁLIS PASI, aki egy kis nyuszi és hagyja , hogy minden kis féreg átgázoljon rajta??

Nem fogok megváltozni, de azért érdekel a véleményetek.



2012. dec. 10. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Na, ha így reagálna nálam, akkor én szépen sarkon fordulnék, és füttyentenék a rétinégereknek, hogy vihetik a "nőm".
2012. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Haza már nem kísértem
2012. dec. 10. 00:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem ebbe a korosztályba tartozom, de ha nem így teszel, elöször is én magam megyek oda a jòemberekhez elmagyarázni, hogy kinek a s.ggét nézegessêk, utána meg neked , hogy hogy vagy ilyen bumburnyâk és boztos vérig lettem volna sértve, hogy nem védtél meg...a csajod helyében örülni kéne, mert az ideális pasi az ezt teszi amit te...szerintem
2012. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
jogosan vagy felháborodva... oké, hogy én nembiztos, hogy megmernék fordulni, és beszólni, de nem vagyok az a kigyúrt faon, bár ez nem mentség... gondolom, hogy nem verekdés miatt fordultál volna vissza, csak tisztázni a helyzetet... sajnálom, hogy a nőd elvárja, hogy füled-farkad behúzva menekülj, pedig pont, hogy férfiasan viselkedtél... a csajodnak egy nagyarcú páwa kell, akinek csak a szája nagy, de egy éles helyzetben úgy viselkedne, mint amit leírtál...
2012. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

bort búzát békességet

Dunába lőtt kisebbséget


amúgy a reakció teljesen normális nem látom mi a problémája ezzel bnődnek.

2012. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én alapból hányok attól ha ilyen paraszt módon beszólnak, jó azt nem tilthatom meg hogyne bámuljanak, de akkor már tartsák meg maguknak a véleményüket, nem vagyok rá kíváncsi..Ha a barátom csak úgy legyintett volna rá arra azért berágok, nekik menni nem kell, de azért jól esik ha visszaszól és megvéd. Mondjuk tök mindegy mert én is visszaszólok ilyenkor mindenkinek..viszont azt se vetném meg ha mondaná hogy szarjam le, ne foglalkozzak velük, és próbál nyugtatni (mert ilyen és hasonló beszólásokon kiakadok).
2012. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es ne vegyél rá mérget, napi 2 órás jégkorong eddzéstől szerez az ember egy kis önbizalmat és pár kiló izmot.
2012. dec. 10. 00:35
 8/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

a 4es magáról beszélt nem rólad :D

jaja és a bunyót is megszereti a jéghokitól :P

2012. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 daftpunk válasza:
Jól csináltad! Hülye a csajod, magyarázd el neki érthetően, hogy mit gondolsz erről, talán megérti. Nem is kell megváltoznod...
2012. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

ebből a szempontból két fajta nő típus van.

én már találkoztam mindkettővel.

a szitu ugyanaz,a reakcióm is ugyanaz,a nők reagálása meg mégis ellentétes.

szóval belém kötött,megtámadott valaki,volt már ilyen többször és levertem,miközben a nő szemtanúja volt.

az egyik típus reakciója erre-ölelgetett utána,puszilgatott,úgy nézet rám,mint egy istenre.

mindenkinek elmondta,hogy egy "hős" vagyok.

a másik meg,fel sem ismerte a helyzet súlyosságát,a fenyegetés komolyságát,hogy ha nem cselekszem,akkor komolyan megsérülhet ő is,meg én is,és ezt mondta utána

-hogyan lehetsz ilyen brutális vadállat?

-az ilyesmit nem így kell elintézni,nagyot csalódtam benned,te egy vadember vagy.

a te szituban meg a csaj nem vágja,hogy ha ilyesmit szó nélkül hagysz,az egyet jelent a becsicskulással,mert rád nézve ugyanolyan sértő egy ilyen megjegyzés és semmi köze a féltékenységhez.

megköveteled a tiszteletet és kész.

ha megtartod a csajt,akkor ezt mond el neki.

mondjuk ez a típus hajlamos rá,hogy előtedd nyalják falják ölelgetik a férfi ismerőseiket,aztán ha szóvá teszed,akkor megincsak jönnek a féltékeny vagy dumával,közben nem vágja,hogy nem féltékenység,hanem egyszerűen ezzel szétalázza a saját krapekját nyilvánosan,töketlennek állítja be mások előtt.

az ilyenekkel már az elején el kell beszélgetni és tisztázni a felállást.

2012. dec. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!