Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Elmondjam szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akiről már mindenki azt mondja, hogy tetszek neki nagyon... de ő mindig tagadja, viszont tényleg úgy viselkedik, mint aki akar valamit. Folyton bámul meg beszólogatott régebben, mosolyog, ha meglát és mondta, hogy jó a hajam, meg minden... Nekem nagyon tetszik és ez már neki is feltűnt, már másodszorra kérdezte meg, hogy most nyomulok rá, vagy mi van? És mindig azt mondtam, hogy nem, vagy nem is válaszoltam. Nem vagyok benne biztos, hogy ő mit érez és ezért félek elmondani, hogy nekem tetszik, mert nagyon ciki lenne, ha én viszont nem jövök be neki.. :/ Segítsetek :/

2012. dec. 14. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem bunkó a srác,és felejtsd el.
2012. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"A puding próbája az evés"

Ha megmondod, akkor tudni fogod, és nem tépelődsz rajta, ha nem, akkor csak magadat szívatod.

2012. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de volt már olyan, hogy így kezdtem egy srácnál, hogy rögtön elmondtam, hogy tetszik és hogy mit akarok.. és hát nagyon nem lett jó vége :/ Ezért akarok inkább ismerkedni előbb és nem egyből lerohanni azzal, hogy bejön nekem. Csak már nem birom sokáig, hogy nem tudok semmit. Viszont lehet, hogy azzal szúrnám el, ha bevallanám...
2012. dec. 14. 14:57
 4/6 Syrakusa ***** válasza:
Mond el Neki!Ez nem ciki...... Legrosszabb esetben is csak tisztában leszel,hogy Ő ,h viszonyul hozzád............
2012. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igy is mindenre megjegyzést tesz... kikészitene ha megtudná, hogy tetszik és neki nem jönnék be... xD
2012. dec. 15. 15:29
 6/6 Syrakusa ***** válasza:
Inkább kétségek közt örlödsz még egy darabig?Hidd el még ha azt is mondja nem akkor is meg könnyebbülsz és ha igen............hát :-)
2012. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!