Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy megcsalta a vőlegénye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég bonyolult a történetem..A legjobb barátnőm és a pasija 3 éve vannak együtt, 4honapja összeköltöztek. Kb 2 hete hazament az anyukája vidékre a pasija meg nem ment mert (elvileg) dolgozott. Én előző este ahogy elment ott aludtam nála, h ne kicsit "csajos estét" tartsunk. Ott felejtettem a

szemüvegem és meló előtt pont el tudtam kérni a kulcsot az állomáson. Meló után este felmentem..és ott volt a srác az egyik munkatársnőjével a közös ágyukba..Ja azt elfelejtettem v h ugy volt másik városba dolgozik..Én elrohantam a srác utánam. Könyörgött h ne mondjam el csak rámászott a csaj, kicsit megijedt a felelősségtől stb. Nem nagyon érdekelt, de nem tudtam bnőmnek elmondani..Annyira a mindene ez a srác rajtam kívűl már barátai sincsennek, csak ő létezik neki. Attól félek h rám haragudna meg..Meg abba se vagyok biztos nem tenne kàrt magában..Így próbáltam elnyomni ezt az egészet mondván nem avatkozok bele. De tegnap volt a szülinapja és gyűrűt kapott..Úgy érzem megfulladok ettől a titoktól..de van-e jogom szétrombolni az életét mikor ilyen boldog? De ha meg nem mondom el milyen barátnő vagyok? 10éve vagyunk azok. Már bele vagyok betegedve..Mit csinálnátok?


2012. dec. 12. 15:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mond el. A barátnőd miatt. Ha a srác most megtette, amikor még elvileg "friss" a kapcsolat és a legjobban kéne, hogy kívánják egymást, akkor mi lesz akkor, ha már beleunnak? Sokkal rosszabb lesz elválni később, mintha még most szakítanának. Mond el neki.
2012. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
*anyukajahoz első sorban bocsi
2012. dec. 12. 15:46
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Beszélj a barátjával,hogy mondja el ő és ne várja meg,hogy te árulkodj. Esetleg probálgathatsz célozni a barátnődnek arra ami történt.

Fogalmam sincs mit tennék a helyedben...

2012. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
még nem fogadott hűséget :D nincs összekötve senkivel.
2012. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Képzeld magad bele a helyzetébe. Neked van pasid. Megkérik a kezed. Szeretnéd-e tudni ezt a titkot.
2012. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én tuti elmondanám, akkor is ha rámenne a barátság (a nagyon erősek az ilyet is túlélik és szerintem még hálás lesz neked később), vannak dolgok, amiket nem lehet tétlenül nézni. 19/F
2012. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
Mondd el. Nehogy már hozzámenjen valakihez, aki hülyének nézni és nem tudja a farkát a nadrágjában tartani. Gondolj bele te mennyire megalázva éreznéd magad, ha kiderülne, hogy ilyesmit titkoltak előled!
2012. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
66%
Milyen házasság lesz ebből és mennyire tartós, ha már az előszobájában nincs hűség? Jobb, hogy már most kiderült mi van a "vőlegényben", mint amikor már férj lett. El kell mondani és annyi a kapcsolatnak. Legalábbis nekem nem kellene ilyen férj, pedig ffi vagyok.
2012. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg ne avatkozz bele más dolgába! Semmi közöd hozzá!
2012. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én is hajlok az elmondasra de olyan rossz h pont nekem kell ekkora fájdalmat okozni! Meg arra is gondoltam mi lesz ha tagad a srác? Nincs bizonyítékom es annyira elvakult h neki akar majd hinni..A srác esélytelen h bevallja..azt mondta ez csak szex volt, ő nagyon szerelmes de én ezt nem értem lányként..
2012. dec. 12. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!