Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? (hosszú részletezés bent)

Figyelt kérdés
Szóval.. azt a helyzetem, hogy 14éves vagyok egy utcában lakok egy 19éves (eszméletlenül aranyos) sráccal.Az utóbbi időben nagyon sokat beszéltünk,viccelődtünk...Nekem már régebbóta is tetszett, de most teljesen beléestem.Szerintem ő is érez valamit irántam, mert mondja, hogy velem álmodott,amiben csókolóztunk is, és erre aztmondta, hogy 'az álmokat valóra kell váltani' :) Viszont a srácnak volt már egy pár egy éjszakás kapcsolata, kihasználja az ilyen helyzeteket...Én nagyon úgy érzem, velem nem ez a céla és szóba is került már ez a téma,'hogy mi lenne ha' Nagyon szeretem, és többre vágyom mint barátság, ám a korkülömbség is ott van még egy zavaró tényezőként, Ő aztmondta nem nagyon zavarja, ha én benne lennék (14éves kortól amúgy sem büntetendő semmi,beleegyezéssel) Én szívesen belemennék, mit gondoltok hogy kérdezzek rá,hogy ő mit gondol erről, vagyis h ő belemenne e vagy ilyesmi.. Meg egyáltalán belemenjek-e? Úgy érzem jelen pillanatban, hogy meghalnék nélküle....:) Barátságtalan,leszóló,trollkodó és nem a témához kapcsolódó hozzászólásokat mellőzzük ha lehet!

2012. dec. 15. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem naivvá tesz, ezt tartsd észben!
2012. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak nehogy megbánd,hogy oda adod magad neki!!Én azért nem lennék ebben olyan biztos,hogy nem csak 1 éjszakára tervezne veled!Hisz fiatal vagy,és naív is!
2012. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél óvatos vele
2012. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hoditasmuveszete válasza:
szerintem ugy tudhatod meg mi a szandeka ha megkerdezed es oszinten elbeszelgettek arrol, hogy mit akartok egymastol. Szerintem 5 ev kicsit nagy korkulombseg, gondoly csak bele, hogy te hogyan lattad a vilagot 5 evvel ezelott. Nem azt akarom mondani, hogy biztos nem jonetek ki jol egymasal de vanak olyan dolgok amiket maskepp lattok es ezellen nincs mit tenni.
2012. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!