Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másodszorra megpróbáljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszorra megpróbáljam?

Figyelt kérdés

A tavalyi évben beleszerettem volt egy évfolyamtársamba (nem osztálytárs, én B-s vagyok, ő Á-s). Udvarolgattam, vette a dolgot, jól éreztük magunkat, de amikor konkrétan a témára tértem visszautasított. Kerültem pár hétig, lassan el is felejtettem.


Idén viszont pár hete ő kezdett közeledni felém, előtörtek az emlékek belőlem, megint szerelmes vagyok, jól érezzük magunkat, van fizikai kontaktus stb. minden, sőt annyira egyértelmű a dolog, hogy egy osztálytársam fel is szólított, hogy ne tököljek már annyit, hódítsam meg. Persze ő nem tud a tavalyi dologról.


Érdemes belevágni? Esetleg kicsit még konkretizáljam a dolgot? Másodszorra nem akarok besülni, első után is eléggé ki voltam készülve, és most ezzel az igen jó barátságunkat is eljátszhatnám, ha még egyszer vissza kellene utasítson.


15f



2012. dec. 15. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld,vesztenivalód nincsen!
2012. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne kerdezd meg tőle konkretan...toltsetek sok idot egyutt,es ha lesz ra alkalom csokold meg...:)
2012. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mintha lenne más választásom. Köszi! :)
2012. dec. 15. 19:27
 4/5 Ivan Iljics ***** válasza:

Az idők és az emberek változnak. Lehet, hogy már másképpen tekint rád mint korábban, már többet szeretne és ezért közeledik feléd, "jeleket ad".


Vagy csak kedves, rendes embernek tart akivel érdemes barátkozni és ezért tölt veled több időt mint korábban.


Kérdezz meg néhány megbízható embert akik nem fecsegnek és jobban átlátják a helyzetet (mert igaz a mondás, a szerelem vak és vakká is tesz). Szerintem lányokat, fiúkat is kérdezz mert más nézőponton szoktak lenni ilyen esetekben.

Ha nekik is az a véleményük hogy itt többről van szó barátkozásnál, akkor küldj jeleket és "hódítsd meg".


Ez konkrétan egy nagyon óvatos módszer ami kifejezetten arra jó hogy bebiztosítsd magad csalódás ellen. De nem 100%-ig jó. Ezek bonyolult kérdések amikre nagyon nehéz megfelelő választ adni mert mindig helyzettől függ.

2012. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.

Másodszorra olvasva a tanácsod közel tökéletes lenne, de mission impossible.


Egyrészt nagyon nehéz lesz kettesben maradni vele. Az iskolában 500an vannak rajtunk kívül, odakint félméteres hó és -20 fok hideg. Mivel más osztályban vagyunk, a tanárokat sem tudnám lebundázni, hogy mellém ossza be Őt valamilyen dolgozatnál. Olyan jóban meg nem vagyunk, hogy csak úgy áthívjam filmet nézni, úgy, hogy ne vegye azt konkrét vallomásnak (errefelé nem nagyon divat csak úgy mindenkivel ide-oda menni).

Másrészt ha sikerülne is a dolog (kb. annyi esélyem van rá, mint a sivatagban kocsijával lerobbant srácnak a két autószerelő csajhoz a cocás reklámban), akkor is ott a második fele. Életemben nem csókolóztam, nem tudom, hogy kell rendesen, mondják, hogyha az első csókot elszúrom, többé nincs esély.


Ivan Iljics elvtárs:

Még a holnapi nap utánajárok a dologban. Ha tévedtem, akkor belenyugszok, hagyom a dolgot. Ha tényleg szeret akkor pedig jelezgetek, satöbbi. Itt viszont megint kétfelé megy az út. Lehet, hogy a második válaszoló szerint mielőtt konkrétan elmondanám a dolgot, megpróbálom lesmárolni. Vagy egyszer elmondom, utalok rá és megvárom mit szól a dologhoz.

Az első kicsit érdekesebb, mindig próbáltam megfontoltnak lenni, de sohasem jött össze úgy igazából :)

Bár ha megcsókolom és mégsem szeret, elküld/felpofoz, hogy most mi van, na annak durva következményei lesznek. Azután nehezen néznék a szemébe. Még egy félévig minden nap találkozni vele, húzós.

2012. dec. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!