Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam vele még egyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam vele még egyszer?

Figyelt kérdés

Sajnálom de ez hosszú lesz, remélem van egy kis időtök és átérzitek ezt :)

Arról lenne szó hogy van egy srác igazából 4 hónapja ismerem és már voltunk együtt másfél hónapig igazából tegnap szakítottam vele, mert volt egy osztálytársam akivel többet volt mint velem és igazából mikor a lánnyal az osztály előtt beszélgettek nem is köszönt vagy valami, meg amikor mesélek neki valami fontosat avagy hogy mi történt velem aznap akkor azt csinálja hogy a levegőbe mutogat 2-3x és azt mondja, kikérdezte?! ebből elegem lett tegnap este besokalltam és szakítottam vele, természetesen ő nagyon szeret meg minden és nem akarja ezt ma viszont úgy gondoltam túl reagáltam és várok párnapot majd megpróbálnám vele még egyszer, de az osztálytársam barátja azt mondta hogy igazából addig ezt nem szerette elmondani még együtt vagyok vele mert nem akarta tönkre tenni ezt, elmondta hogy egy fiatalabb lánnyal is úgy mond együtt van, nem láttak mást a kézen fogáson kívül de viszont sokszor látták őket, és ezt nem csak 1-2 ember állítja, most kinek hidjek? Köszi előre is a válaszotokat :)


2012. dec. 7. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

válasz: ne próbáld meg.


Próbálj meg inkább mondat végi írásjeleket alkalmazni és tagolni a szöveget, hogy ne két mondatból álljon.

2012. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem kértem hogy nyelvtan tanárt játszál, nekem csak egy szimpla válasz kéne meg hogy miért ne vagy miért de?! :/

nem akarok bunkó lenni

2012. dec. 7. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne,mert leszar.
2012. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon egyértelmű: ne próbálkozz vele, felejtsd el!!
2012. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!