Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném jobban megismerni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném jobban megismerni, de hogyan? Nem akarom elkapkodni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!14/F vagyok,lassan 15,de ez nem lényeg.

Volt már egy több,mint fél éves kapcsolatom,amit a barátnőm totál tönkretett,de a legjobb barátnői(!!!) talpra állítottak.

Szóval:Most van egy nálam fiatalabb lány,aki tetszik.És elég egyértelmű,hogy én is Neki.(erre olyan egyszerű jelek utalnak,mint hogy állandóan elkapom a tekintetét,és piros,mint az alma,ha elmegy mellettem...aranyos! :D)

Meglehetősen szép lány,illetve nagyon kedves is.

Szóval:Nemrég írtam Neki Facebookon.Azóta minden nap beszélünk,de még csak ott.Nagyon jól elvagyunk,és sokmindenben hasonlítunk. :D

Örült,amikor ráírtam.

De mostmár szeretnék Vele élőben is beszélni...mert utálok a neten ismerkedni.

Hogyan kérhetném meg rá,hogy találkozzunk?Úgy,hogy ne legyek tolakodó,nem akarom elrontani.

Egyáltalán nem ismertük egymást eddig..



2012. dec. 15. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy nagyon egyszerű dolog.Nem tudom,hogy van e zsebpénzed vagy sincs...ha van hívd meg egy hambira vagy egy cukrászdába vagy ha nagy városban élsz nézzetek körül valamelyik plázában és közben tudtok beszélgetni.

Ha a lány így reagál akkor valóban tetszel neki és Ő is ugyan úgy félni fog a randitól mint Te...szóval légy igazi "pasi" és hívd el valahová...sajnos máshogy nem fog menni!


Azért azt jó ha megjegyzed,hogyha összejön nem fog örökké tartani és csalódni fogsz....kitartás és bátorság! :)


27/F /viselkedéselemző/

2012. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát,zsebpénzem nemnagyon van...de ha cukrászda sem nagyon,kisváros...tehát,ez is baj.. :|

Suliban nem akarok társalogni,mert a közvélemény azonnal kombinálna,és lehet,hogy "megijedne"...

2012. dec. 15. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el egy nagyot sétálni!
2014. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!